Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vall rossz ízlésre...

Miért vall rossz ízlésre nyáron a fekete retikül?

Figyelt kérdés
A legtöbb oldalon,ahol irodai dolgozóknak adnak tanácsot ezt olvasom. Nekem mindig fekete kosztümben kell lennem,még nyáron is hosszú ujjú blúzban, akkor mégis hogy nézne ki hozzá az ajánlott bézs színű cipő és retikül? Ez szerintem nem is ízlés kérdése, hiszen ha ebben a ruhában kötelező dolgozni,akkor mégis hogy érvényesíthetném az ízlésem?
2012. márc. 6. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert a feketéhez nyáron fehér kiegészítőket szokás viselni. Nem bézs és egyéb színt.

Ha a kiegészítők is feketék,az olyan hatást kelt,mintha gyászolnál.

2012. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

piros vagy pasztell cipő, táska, ékszerek, kendő.....

Ha nem dobod fel valamivel azt a feketét úgy nézel ki mint egy özvegy

2012. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nekem kötelező az ízléstelenség,mert fekete cipőn kívül más szín nem elfogadott, kendő,ékszer tilos. Amúgy meg a fehér cipőre is azt írták,hogy ízléses nő sosem vesz fel fehéret, még fehér nadrághoz is csak bézst,emiatt írtam,hogy érdekesen néznék ki bézs, vagy más színű táskával,ha minden egyéb fekete. Még a kabát sem lehet más csak fekete. Mondjuk én is unom,de muszáj ezt viselnem.
2012. márc. 6. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

EZ EGY NAGY BAROMSÁG!!!!!!!

A fekete elegáns, mindenhez megy, slankít és szép szín.

Egyáltalán nem néz ki úgy mintha gyászolnál, de ha valaki így is látja, kit érdekel? A lényeg hogy Te jól érezd magad benne! A fekete táska egyáltalán nem vall rossz ízlésre.

2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

te jó ég, hol dolgozol? Ha a munkahelyed ezt kívánja meg, akkor öltözz így.

Egyébként meg engem nem érdekel, egy darab retikülöm van, én nyáron is azt hordom.

2012. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a piros retikül mér nem jó?
2012. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Imádom, ha a csajoknak az a legfőbb gondjuk, hogy mi megy mihez...
2012. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
gondolom temetkezési vállalat..
2012. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bankban dolgozom.
2012. márc. 6. 16:51
 10/13 anonim ***** válasza:

A piros szerintme túl kihívó...

AMúgy kérdező, szerintem jó a bézs. De a tiszta feketével sincs gond, elegáns az.

2012. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!