Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok cosplay ruházathoz...

Hol tudok cosplay ruházathoz REPLICA (azaz másolat) fegyvert, illetve kardot venni? (az értelmesen válaszolókat felpontozom)

Figyelt kérdés
Például Desert Eagle pisztoly másolat, ami a nem az a gagyi játék verzió, hanem megtévesztésig (vagy legalábbis 70%-ban) hasonlít az eredetire.

2012. márc. 21. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én láttam egy fantasy-szerepjáték boltot, ahol (gondolom én) ilyenekt is árulnak. Kolosy tér: 260-as busz batyiról vagy hévvel szépvölgyi út.

Van ott egy sorépület, mindenféle kisebb üzlettel, és az egyik az az.

Amúgy az ilyeneket legtöbben maguk csinálják, vagy külföldről rendelik netről.

2012. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az e-bay a legolcsóbb, aki Magyarországon árusítja, az is külföldről rendel. A kardok többségét el tudod készíteni rétegelt lemezből, ha van dekopírfűrészed, plusz egy kis polifóm vagy polisztirol megfaragva, lehet kapni nagyon klassz fém hatású festékeket. A Bleach és a Claymore kardjai nagyrészt házilag is kivitelezhetőek.
2012. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!