Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni maxi szoknyáka...

Hol lehet venni maxi szoknyákat, amik ma divatosak? Minden külföldi oldal és kifutó tele van szebbnél szebb szoknyákkal, de itthon sehol nem látok.22/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
linkelsz ilyen szoknyákat? h h néznek ki?
2012. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tavaly valami kinaiban vettem egyet, ha egyre gondolunk amiket mostanában látok :D

az a durva elöször azt se tudtuk hogy kinai, vagy mi az, kedves kis boltnak nézett ki és minden made in italy volt (ez az uj kinai) aztán kezdett eligénytelenedni és telelenni tucat prosztók.rvás cuccokkal mint egy átlag kinai :D de van néha 1-2 jo cuccuk, föleg szoknyák. vagy nézz körül turikban. általában igénytelen nagymammer cuccokkal van teli (máramelyik) de néha kis alakitással csudijo ruhákká lehet alakitani némelyiket

2012. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Itt ezek közül kb mindegyik tetszik. persze az egyszínűek is.



Hát tervezem, hogy elmegyek kínaiba, de eddig akárhányszor voltam nem találtam normálisat, vagy ha igen anyagába volt érdekes... :( de azért megpróbálom, köszönöm a tippet :)

2012. márc. 23. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
hát igen, az anyaguk néha szar... amugy láttam már olyat, h strandkendö összevarrva, tökjo vékony nyári anyag, de az a fajta ami annyira nem látszik át. amugy kinaiban én konkrétan olyat vettem (feketében) mint felülröl a harmadik (ha sorban vesszük, az ötödik :D) amig meg a végén vannak ilyen buggyosak, otthon simán meg lehet varrni akár még kézzel is. vagy a legjobb: varronö. elmész, megmutatod képen mit szeretnél, méretet vesz, és amit több tizezerért árulnak egyes helyeken, párezerért a tied lehet, ak ivánt szinböl, anyagbol. velem leveleztél, csak eszembejutott mint még 1 lehetöség :D
2012. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!