Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogy áll egy fiúnak...

Szerinted hogy áll egy fiúnak az, hogy az egyik lábán rózsaszínű, a másik lábán zöld tornacipő van? Buzzis?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 23:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Az még csak a kisebbik rossz, hogy rózsaszín, de ez a felemás annyira felesleges figyelemfelhívó ostobaság. Talán kinövöd...
2012. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy a kanodnak bejönne,ha csak ez a formáció lenne rajtad,miközben a kőkemény farkában lovagolnál.

az a ti magánügyetek.

de utcán férfi ilyet nem visel.

na jó...

a felvonulásotokon felveheted utcára is.

2012. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

....és azért nem tudott két egyformát felvenni, mert a szekrényben is csak egy másik pár rózsaszín-zöld tornacipőt talált...


Pedro

2012. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
29%
menjetek már..mitől lenne b_zis???? sztem jól néz ki. ja és lehet b_zizni nyugodtan...
2012. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

tegnap 23:54

Nem akarok senkire hasonlítani, csak láttam, és megtetszett..

2012. márc. 30. 00:04
 16/33 lila nyuszi ***** válasza:
94%
Szarul. Azt gondolnám, hogy most szabadult a diliházból vagy elvesztett egy fogadást és választhatott hogy vagy seggbe kúrják vagy a cipők. :D
2012. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyira tetszik, akkor úgy sem fog érdekelni más véleménye, fel fogod venni. De akkor ne csodálkozz azon, ha nevetség tárgya leszel és kiközösítenek, lenéznek.
2012. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva nekem már a tornacipő alapból unszimpatikus. Amikor gyerek voltam, gagyinak számított, és tényleg csak tornaórán hordtuk, mert a sz@r gumitalpa jól tapadt az ezer éves linóleumhoz. Sulin kívül gáz volt, mert szimplán igénytelen és ócska volt. Szerintem most is gáz ilyet hordani, mert sportolni nem lehet benne egyébként pedig iszonyat ronda. Az eltérő színek pedig tényleg némileg meleg hatást fognak neked kölcsönözni.
2012. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem bu*isnak számít. Inkább "idiótásnak".

Tuti nem engednék magamhoz közel olyan fiút, akinek semmi ízlése nincsen...

2012. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
35%
Én is ilyeneket szoktam hordani mert sztem tök jól néz ki XD És senki nem közösített még ki meg nevetség tárgy sem voltam, max. a 70 éves mamik körében, de azt lesz@rom :D De a fiatalabbaknak tetszeni szokott :P
2012. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!