Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogy áll egy fiúnak...

Szerinted hogy áll egy fiúnak az, hogy az egyik lábán rózsaszínű, a másik lábán zöld tornacipő van? Buzzis?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 23:37
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
28%

Hát ha javasolhatnám hogy NE Rózsaszínt..... !!!

A felemás szerintem jópofa:) Én felemás zoknit hordok:D

2012. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem csak a homárságról szól, tudom sokan elöttem leírták de hátha ha ennyien leírjuk megjön az eszed: NEVETSÉGES lenne kiba-ttul hallod.. csodálkozhatnál ha nem vernének meg miatta ne akarj közröhej tárgya lenni! Amúgy vonzódsz a férfiakhoz? Szoktál azért fantáziálni? nem cink nem tehetsz róla, elmondhatod nyugodtan...
2012. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
54%
Engem még sose akartak megverni sztem inkább az a nevetséges aki kiborul azon h egy másik fiu mien cipőt hord -.-
2012. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%
Elég érdekesen néznek ki a mai fiatalok, papagájra, bohócra hasonlítanak a mindenféle szivárvány színekkel, meg némelyik úgy néz ki, mint egy csöves, mintha nem lenne más ruhadarabja. Pedig ez az egész a divatról szól. Ha vkinek tetszik ez az összeállítás, az vagy homár vagy divatbolond.
2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jól nézne ki:D mondjuk az is számít, hog ezekhez milyen ruhát feszel fel.
2012. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%
hááááázt a rózsaszín az elég necces..de ugy mint mondta az egyik válaszoló függ a rucidtól is meg attól h alapból milyen vagy...(h lányosan viselkedsz e) szóval lehet h jól állna...nemtudom..figyelj mindenkinek más tetszik..pl sztem nekem bejönne...de tegyél fel kképet róla..max a fejed nem lenne benne:)jah és tényleg a fiúkhoz vonzódsz?
2012. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

ma 15:38 Nem vagyok meleg..

Még nincs, csak akarok venni, de eddig rózsaszín tornacipőt nem nagyon láttam a környéken a boltokban.

2012. márc. 30. 16:55
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon nem tetszene..fújj.:S

De,persze,te ízlésed..te tudod,mit szeretnél.

2012. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%

:)

Ja,és 17/l voltam.

2012. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy előttem írta valaki, a tornacipő már alapból gáz,mert ha feltűnt tornacipőt csak a lányok hordanak, a mi osztályunkban majdnem minden lánynak az van, ugyanabban a színben Fehér, na de nem akarok itt regélni, a lényeg az hogy a tornacipő gáz,a felemás tornacipő gázabb, a rózsaszín tornacipő b*zis, és ha ez egy fiún van akkor már be kell kapcsolni a klímát.Végül, hogy tanácsot adjak, vegyél inkább valami deszkás cipőt, pl DC,Supra,Nike,Osiris. 16/F
2012. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!