Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniruházoz illik fekete...

Miniruházoz illik fekete harisnya vagy leggings?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok a nőies öltözködés híve, de most kénytelen vagyok. Vettem egy rózsaszín miniruhát, amihez fekete öv van. Mivel még nincs túl jóidő, illetve lehet,hogy kellemetlenül érezném magam benne, akarok hozzá felvenni vagy fekete harisnyát vagy fekete leggingset. Illik ez? vagy így nem divatos? Köszi a tanácsokat
2012. ápr. 7. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig testszínű harisnyával jó lenne.

Jó szórakozást!:)

2012. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg leggings:)
2012. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp harisnyával vedd fel!

Leggings-ben kiröhögtetnéd magad...


Amúgy nagyon szép ruha!:) Én múlthéten vettem egy szintén rózsaszín ruhát a Tally-ből,szerelem első látásra.:)

2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Nagyon aranyosak vagytok! Ez lehet éppen az esti hangulatomtól fog ezek szerint függeni, hogy mivel veszem fel:D De egyelőre a testszínű harisnya vezet 1 hajszállal:D:D
2012. ápr. 7. 14:36
 15/15 harisnyababee ***** válasza:
100%
Szerintem is testszínű harisnya..
2012. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!