Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan ország, ahol a nők...

Van olyan ország, ahol a nők gyakrabban viselnek szoknyát ( a magyar hölgyekkel összehasonlítva), vagy máshol is szinte mindenki farmernadrágban jár?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt nem érted akkor ételmiségi körökben ilyenekkel ne élj mert nem lesz jó vége én mondom.
2012. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na most már aztán elég volt belőled!! Szállj rá másra a b*romságaiddal! Megnéznélek én téged mennyire vagy értelmiségi, ha van képed engem le primitívezni, azt hiszem tudnék neked egy s mást tanítani arról mit is jelent az értelem, mert te köszönő viszonyba nem vagy vele sajnos. Javaslom ne arc nélküli kötekedéssel és okoskodással töltsd az idődet hanem csinálj valami értelmeset ha már egyszer szádra merted venni az értelmiségi szót (nagyon nem kellett volna).
2012. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Óh jajj , ő modorossága elnézést kérek , másrészről szeretnél annyira értelmiségi lenni mint én , és itten nálunk ez támadó jellegű kérdés és illik érte megsértődni.
2012. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:D Jaj de vicces vagy, te kis okoskodó!:) Na innen is látszik hogy honnan fúj a szél, mert akinek lenne mivel, az nem kérkedik.:) Szóval maradjunk is ennyiben, hidd magad nyugodtan értelmiséginek ezek után, ha megnyugtatja a lelkedet.
2012. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek , hanem ..... , a pontok száma jelzés értékű , de végül is mind1 ez úgyis értelmetlen még írj vmit azt csap.
2012. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A pontok száma mi? Szereted mindenből a saját fölényedet levezetni, de ezt önelégültségnek hívják ami nem egyenlő azzal amit te hiszel magadról. Te is mindig írsz valamit amivel "csapni" akarsz szóval ezt akár én is mondhatnám. Persze nyilván az ilyen alantas, primitív, porban kúszó személyek mint mondjuk én úgyse érthetik meg a nagy igazságokat, ugye?:) De hát milyen az élet, sose tudhatja az ember hogy hol, kikbe botlik bele. Meg vagyok rendülve és tisztelve!
2012. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!