Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Uszodában mennyire...

Csajok! Uszodában mennyire "adtok" magatokra?

Figyelt kérdés
Vagy ott nem számít hogy nem tetszek esetleg az embereknek úszószemüvegben? :D
2012. ápr. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd,uszodában az emberek ÚSZNI járnak. :D Meg ha van olyan akkor pancsikolni megy néhány ember. Ha én úszni megyek nem érdekel,hogy nézek ki fürdőruhában,sapkában és szemüvegben :D
2012. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenhol divatozni, nem fogja senki nézni, hogy nézel ki:)
2012. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úszni megyek, akkor úszni megyek.

Nem lövöm be a hajam, nem sminkelek, a helyes kis bikini helyett úszódresszt veszek fel, és mivel a legtöbb usziban kötelező az úszósapka, már olyan mindegy. :D Úgyse ismer fel senki, és én se ismerek fel senkit szemüveg nélkül amúgy se. :D

Bár én személy szerint azokat se értem, akik nyáron a strandra vagy beachre full vakolattal jönnek, de biztos velem van a baj. :D

Hát mennyire adok magamra? Nem szőrös lábbal-hónaljjal megyek. Levágom a körmöm a lábamon, ha nagy. Hát kb ennyi. :D

2012. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért vetődött fel bennem a kérdés, mert így alá lőnek, mikor a koromat találgatják, és mikor felveszem az úszósapkát és az úszószemüveget akkor teljesen kislánynak néznek :D Szóval nehéz ügy :D
2012. ápr. 23. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor mi a franc van, ha pár évvel fiatalabbnak nézel ki úszósapkában meg fürdőruhában?


Mindenhol ugyanannyira adok magamra:

Elsősorban fontos a tisztaság, ápoltság - ezzel nemcsak magamra adok, hanem megtisztelem a többi úszót. (Ebbe a szőrtelenítés, hajmosás, körömvágás/tisztítás és zuhany tartozik, testápoló NÉLKÜL, hiszen az ott leázna a vízben.)

Az uszodába ennyi elég is, hiszen igyekszem mindig az alkalomhoz/helyhez megfelelően megjelenni, márpedig minden egyéb az uszodában csak zavaró. Bármilyen kozmetikum csak kínos pillanatokat fog okozni...

2012. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!