Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy bő és hosszú fekete...

Egy bő és hosszú fekete Tankcsapdás pólóhoz milyen nadrágot vehetnék fel? 18/L

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé elrockeresedtem, de olyan tipikus rocker gatyáim, cipőm nincs. Cipő az fekete sportcipő, az meg van oldva. Fekete sportnadrágot (pamut) felvehetek a pólóhoz? Vagy farmert? Vagy mit? Máskor is szeretnék hasonló cuccokban járni (bőrkesztyűvel biciklizéskor, koncerten, stb), de nem tudom, hogy mi az, ami megy hozzá. Nagy költségvetésekbe se akarom vetni magam.

Előre is köszi!



2012. ápr. 23. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ez jön magától, nyugi. amúgy meg én az ilyen pólókhoz egy sima csőszárú farmert szoktam felvenni, ami vagy fekete, vagy sima farmer, azt le van tudva :P, a fekete sportcipővl sincs baj.
2012. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszín Hello Kitty feliratút. Tutira mindenki kiszúrna a tömegből :)
2012. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Köszi!

2. xD Az biztos, kiszúrnának a Tankcsapda koncerten! :D


Igazából csőszárú gatyám sincs, mert nem szeretem a szűk szárú gatyákat, nem tetszenek, (és nem súlyfelesleg miatt)

Van egy bő gatyám, ami nagyon tetszik, olyan katonai stílusú, oldalt nagy zsebekkel, bézs, de szerintem az nem megy egy rocker pólóhoz :/

Szeretnék pár rockeresebb cuccot nyárra is. Tudnátok segíteni? Rock, punkrock (Avril stílus), keményebb rock, stb.

2012. ápr. 23. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Fekete-szürke-kék farmer a normális hozzá!
2012. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy rocker ismerősöm mondta, hogy azért nem kedveli a rocker lányokat, mert elveszítik a nőiességüket. Erre vigyázz, hogy ne legyél slampos, hanem emeld ki a vonalaid, adj a külsődre! Linkelek néhány képet, mikre gondoltam. :)


Ez nem tudom, neked mennyire jön be, szerintem egész jól mennének ezek a Tankcsapdás pólóhoz:


[link]


Nem vettem ki, hogy most túlsúlyos vagy-e vagy éppen ellenkezőleg, de ha formás lábad van esetleg rövidnadrágos verzió (hisz jön a nyár :))


[link]


Nadrágok Avril módra:


[link]


Egyelőre ennyi, majd még gyűjtök. :)

2012. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Vigyázok, nem hordok nagy ormótlan ruhákat. Bár bő, hosszú pólókat igen, de nem hagyom elveszni a nőiességet sem :)

az 1. képet nem tudom megnyitni, de a 2. bejön!! :) Am. nincs túlsúlyom, (max. egy picike pocakra, de amúgy 163/52)

3. kép - nem nagyon jönnek be az ilyen latex, cső-, répaszárú gatyák, de azért köszi! :)

Köszi szépen, ha tudsz, még küldj :) Örök hálám üldözni fog :D

2012. ápr. 24. 21:09
 7/9 A kérdező kommentje:
2. képhez még, szoktam hordani nyáron ilyen farmer rövidnadrágot, csak az enyém világosabb, de akarok egy másikat :)
2012. ápr. 24. 21:10
 8/9 Milan96 válasza:
Nos fiúnak farner azt cshő lánynak is jó a farmer vagy ha rockos akar lenni de megőrizni a nőiességét akkor cicanaci + dögös (farmer) mini szoknya
2012. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Fekete sportnadrágot (pamut) felvehetek a

pólóhoz?" Jajj -.- !NEHOGY WHÁÁÁ! (bocs :-) ),én 24 éves vagyok,sose volt pénzem,az első ackásomat is apumtól kaptam,2 év könyörgés után.Mégis egész jó stílust alakítottam ki.Megoldás: turi,New Yorker (marha jó akciók vannak,ha kifogod!).Légy kreatív!

2012. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!