Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Nagymellűek" hol vásároljanak?

"Nagymellűek" hol vásároljanak?

Figyelt kérdés

75/D vagy E melltartót hordok- ez fazon függő. Inkább átlagos méretnek mondanám mint extra nagynak. Alapvetően 36os lenne a méretem, de csak a 40es blúzt tudom begombolni, ami meg úgy áll rajtam, mint tehénen a gatya... :/ Így, hogy most itt vannak a vizsgák, az üzleteket elárasztották kis mellűeknek való ruhákkal, blúzokkal, amiben meg szumóbirkózó alakom van. Alapvetően is csak a kis mellre találok rendes ruhát ami nőies, és elegáns-pláne a plázákban...

Ennek eredményeképpen teljesen kifogytam nem csak a blúzból, hanem a ruhákból is- főleg a felsőimből, szinte már alig van pár darab amit fel tudok venni... :/


Szeretnék elegánsabb darabokat vásárolni, de diákkánt nem engedhetem meg magamnak a drága dolgokat. Vizsgákra is szeretnék valami csinos, nem túl csicsás, elegáns darabot.



Hol tudnék vásárolni? Nagyobb mellre hol vannak blúzok, felsők?

Illetve ilyen alkalmakra szeretnék még ruhákat:

-állásinterjú (főleg ide)

-vizsgák

-irodai munka ( nem kosztüm, de mégis elegáns)

-hétköznapokra (de itt is a csinos, az elegáns vonal domináljon)

-sport (valami sportmelltartót is jó lenne beszerezni, hogy futás közben ne zavarjanak)

-és egy blézer még minden álmom, de nincs rá 10 e ft-om. :(

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!

Eléggé kétségbe vagyok esve... :/


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

-Szeretem ezt a stílust: [link]

- Sport: [link]

- Blúz: [link]

illetve: [link]

-Szerelem elsőre: [link]


Ehhez hasonló ruhákra gondoltam - bár az újításokra is hajlok.( de ezek több ezer forintok a plázákban... :( ) :


Ha tudtok olyan üzletet, ahol kaphatóak ehhez hasonló ruhák, nem túl drágán, sőt... olcsón, kérlek írjátok meg! Nagy segítség lenne! :)


Előre is köszönöm mindenkinek! :)



2012. máj. 6. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz szét turikban! :) A jobb helyeken külön ki vannak válogatva az ilyen csinosabb, elegánsabb darabok. Ha nincs túl sok pénzed, akkor ez marad.
2012. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, köszönöm! :) Imádok túrni, ma szét is nézek, most nyílt a közelünkben egy új hely.

Csak az a baj, hogy kevés a kilós, és a darabárasban néha olyan árak vannak, hogy akkor inkább megveszem újan.


Budapest, jó kilós turkáló? :)

2012. máj. 8. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Passzolom, kecskeméti vagyok :)

De ha van Angex turi, ott néz szét, mert a vállfás ruha is 3-400 ft és elég jó rucik vannak.

2012. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a baj. Volt az utcában egy szuper Angex turi, nagyon jó cuccok voltak, vállfán, kilósan. Imádtam, de bezárt. Volt, hogy vadonatúj ruhát hoztam haza, még a címke is benne volt. Azóta egyszerűen nem találok ehhez hasonlót. :(
2012. máj. 9. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!