Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségi.3 napig kiöltözve,...

Érettségi.3 napig kiöltözve, magassarkúban, nektek is elegetek van?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy az érettségi miatt 3 napig ugyanabban az amúgy sem kényelmes ruhában kell lenni? Szerintem nagyon undorító!

A másik, hogy három napig magassarkúban kell lenni! Utolsó nap már a barátnőmmel hazafelé levettük és harisnyában sétáltunk haza, ti csináltatok ilyet?



2012. máj. 10. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
mi az az érettségi?
2012. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez évek óta így megy és eddig mindenki túlélte... A ruha miért nem kényelmes? Én is kibírtam az inget, nyakkendőt, szövetnadrágot, csili-vili cipőt...
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A magassarkú nem kötelező a lányoknak! Jézusom... Te bajod, ha azt veszel föl. Elárulom, hogy nálunk a lányok közül egy sem vett föl magassarkút. (Nekik volt eszük.)

Az inget és a blúzt pedig lehet cserélni, ha van másik. Egyébként irigylem ezeket a hihetetlenül nagy problémákat. A tanulásra és az érettségire kéne koncentrálni, nem erre.

2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát hallod ez borzasztó. 3 egész napig rendesen felöltözve kellett lenned 18 éves fejjel? Én nem is tudom annak idején hogy éltem túl.. Pedig nekünk akkor még matrózblúz volt a kötelező.

Most komolyan, ha dolgozni fogsz egy rendes munkahelyen ahol esetleg egyenruha lesz, akkor nem 3 napot hanem éveket kell lehúznod kiöltözve...

2012. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Hallod, micsoda problémák... szörnyű, hogy életedben először normálisan fel kellett öltöznöd, tényleg. Arra egyébként nem gondoltál, hogyha nem 15 centis platformokban járnál vizsgázni, hanem mondjuk 5-8 centisben, nem kéne mezítláb menned az utcán mint valami cigánypurdé? Milyen kár, hogy érettségi mellé nem osztanak észt... De ne aggódj, ennyi ésszel nem hiszem, hogy valaha az életben lehetőséged adódik, hogy magas sarkút és kosztümöt kelljen felvenned, akár egyetemi vizsgára, akár állásinterjúra.

Ez a kérdés kiverte a biztosítékot, bocs.

2012. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na látom, ez a kérdés nem csak nálam baszta ki a biztosítékot:DD
2012. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, szegény kislánynak ez fog csak megmaradni az érettségiből. :D

Egyébként milyen 3 nap? Lesz még pár nap, ne aggódj.

2012. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én farmerben meg ingben mentem tornacsukával. Nem szenvedtem semmit, max kinéztek vagy irigykedtek.

A tudásom volt a lényeg és az meg volt.

2012. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavart,hogy nálunk is kötelező a matrózblúz és az hosszú ujjú,ezért majd' megfőttem benne,de ezt leszámítva én szeretek kiöltözni és szeretek magassarkút is hordani,persze az enyém kb 6 centis és kényelmes. A lényeg a lényeg,hogy nem a kiöltözés jelentette a legnagyobb bosszúságot az érettségi alatt.
2012. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Undorító? Ugyan miért? Van akinek ez a mindennapi munkaruhája.

Amúgy meg szerintem sehol sem teszik kötelezővé a magassarkút. Ha úgy tartja kedved mehetsz egy fekete topánban is. Igaz hogy az kevésbé alkalomhoz illő, de azért jobb mint egy tornacipő.

Az égvilágon senkit sem érdekel hogy hogy mész haza.

2012. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!