Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségi.3 napig kiöltözve,...

Érettségi.3 napig kiöltözve, magassarkúban, nektek is elegetek van?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy az érettségi miatt 3 napig ugyanabban az amúgy sem kényelmes ruhában kell lenni? Szerintem nagyon undorító!

A másik, hogy három napig magassarkúban kell lenni! Utolsó nap már a barátnőmmel hazafelé levettük és harisnyában sétáltunk haza, ti csináltatok ilyet?



2012. máj. 10. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is utáltam tavaly fiúként:D


Szóbelire éppen oké, de hogy írásbelire minek...


Mondjuk így utólag vissza nézve kevésbé vészes, de akkor ez még bizony probléma volt:)

2012. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bár nekünk nem most voltak az írásbelik, hanem még márciusban, de nekem jobban bejött mint a tanulós napok. 1. nap voltam magassarkúban, a többi napon balerínában. És miért kell ugyanbban a ruhában lenni? Rajtam minden nap más fehér blúz/ing volt, a nadrágnak meg nem lett semmi baja h 3 napig rajtam volt. Már mindjárt vége kitartás :)
2012. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én tornacipőben mentem és trikóban... persze, szép fehérben... még a tanároknak is tetszett... és jól sikerült az érettségim... nem kell mindent túl komolyan venni.


19/L

2012. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
na a következő perverz..
2012. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 harisnyababee ***** válasza:

Akkor csináltam ilyet,még 10enévesen amikor ki akartam nyírni vmelyik harisnyámat, ami megszívatott, mer pont a legrosszabbkor tudott felszaladni, kilyukadni. És akkor sem harisnyában mentem végig az utcán, hanem pl, ha kimentünk egy parkba, vagy ilyesmi. Fiatalság bolondság...:)

Egyébként kb 5-6 éve csináltam ilyet utoljára(jóval érettségi előtt), mert:

-jól bírom a magassarkút

-mindig a helyzethez képest választok cipőt(pl ha homokos helyre megyek(pl erdős buli)nem veszek magassarkút, mert belesüllyed a homokba), vagy rohanásból áll a napom, akkor sem magassarkút veszek, mert egy balerinát is lehet alkalmi ruhához passzintani)

-ilyenkor már túl forró az aszfalt(főleg érettségi után 11-12körül)

-a városok legnagyobb részén dzuvás a járda(csak h egyet említsek egy csomó embert látni köpködni, hát meg is őrülnék, ha mezítláb belelépnék vmi ilyesmibe,de ha vmi csoda folytán nem lépek semmibe bele, akkor is fekete lenne a talpam, mire hazaérek,és lehet 1-2fürdés kell, mire teljesen tiszta lesz), és a dzsuván kívül jó eséllyel lehet belelépni vmi szúrósba

-De leginkább azért nem sétálnék harisnyában végig az utcán, mert sajnálnám a harisnyámat így lezúzni. Mondjuk nem 1-2száz Ft-os kreppharisnyákat használok(azt a fajtát én is rühellem), hanem sokkal jobb minőségűeket(főleg lycrásat), amik jó sok ideig bírják a strapát, meg vagyok elégedve velük, és naon szeretem őket, semmiképp nem tenném tönkre azzal, h hazasétálok benne, mert 10-15használat után magától is tönkremegy.

Amúgy végülis mezítláb is szeretek lenni, mert jó érzés, meg a lábnak is jót tesz, de mindennek megvan a helye és ideje. Ha (pl fogadásból vagy ilyesmi)úgy adódna, h cipő nélkül sétálnék a városban, a harisnyámat/combfixemet/térdfixemet (mer ezek közül valamelyik tuti,h van rajtam) biztosan levenném.

Hupsz, kicsit hosszúra sikerült, sorry... A lényeg, h igen, már csináltam ilyet, de többször nem hinném, h fogok, mert a fent említett okok miatt elég gáz dolognak tartom.

2012. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igaz, én még nem érettségiztem, de azért elmesélném neked, ha megengeded, hogy nálunk matrózblúz van, és kötelező. tehát nekünk tényleg ugyanazt a ruhát kell felvenni 3 napig majd. Inkább koncentrálj a feladatokra, drukkolunk, hogy sikerüljön. ;)


Ja, és hogy harisnyába mentetek haza, az szerintem jópofa.

2012. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!