Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a piacon, ázsiai ruha üzletekben kapható olcsó kínai harisnyák, zoknik?

Figyelt kérdés
Én már sajnos pórul jártam a termékeikkel,és nem is egyszer.Érdemesebb egy kis plusz pénzt rááldozni a jobb minőségre?Csak mert már semmi sem olyan jó mint régen volt.

2012. máj. 22. 20:00
 1/6 Zsóka.a.a ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél egy kicsitt drágábatt..pl olyat amin fölül egy kis csipke van azok nagyon tartósak...semmi féle képpen ne vegyél kínait mert azok egyszeri alkalomra készültek :/
2012. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csokissüti002976 ***** válasza:
Vettem 1 hónapja 140 ft-ért kínaiban harisnyát. Azóta 6x volt rajtam, és semmi baja.
2012. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pamut,vagy nejlon volt?Ha az előbbi,akkor még el is hiszem.De a nejlont én köszönöm,elég volt abból.
2012. máj. 22. 20:36
 4/6 Zsóka.a.a ***** válasza:

Pamutot :)

az kényelmes is és nehezebben futnak fel rajta a szálak :)

2012. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig kínaiban veszek, mert akármilyen márkásat veszek, 2-3 használat után dobhatom ki, mert biztos hogy kiszakítom..
2012. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivelsem jobb a drágább zokni mint egy kínai. Én mindig kínai zoknikat veszek és elég tartósaknak tartom őket, persze nem évekig jó, de bírják. Azis számít milyen időközönként veszed fel a zoknit. pl rajtad van, kimosod 2 nap mulva megin azvan rajtad, de ha sok zoknid van később kerül rá a sor ezáltal tovább birják.
2012. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!