Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok! Ti rockerként...

Rocker lányok! Ti rockerként öltözködtök?

Figyelt kérdés
csak rockos cuccokat vesztek fel vagy jöhet esetleg nőiesebb is? vagy kivülről egyáltalán nem látszik h rockerek vagytok?

2012. máj. 23. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Főleg rockot és metált hallgatok. Az öltözködésem meg elég kevert. Kifejezetten nőies ruhát sosem hordtam, igaz van 1-2 szoknyám, de magassarkút fel nem vennék. Nem sminkelem magam. Van acélbetétes bakancsom, de nem csak feketét hordok. Igaz ruháim zöme olyan, de van sok kockás ingem is, amiket nagyon szeretek. Nekem főleg az a fontos, hogy a ruhám kicsit eltérjen az átlagtól.

Akár undorító vagyok így, akár nem, nekem ez tetszik, a barátomnak tetszik, a barátaim szeretnek így és ez a lényeg, másra nem adok. :))

2012. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem, de 15-16 évesen úgy öltöztem.
2012. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én egy kicsit se, sose öltöztem rockernek. ok, anno volt pár zenekaros pólóm, ami megmaradt belőlük, azt itthonra, biciklizni, meg tornászni hordom...anno farmer-póló-sportcipő volt a leginkább az összeállítás, de más cucc is, szoknya, nőiesebb cuccok is. arról nem is beszélve, hogy jól néznénk ki, ha majdnem 37 évesen "rockernek" öltöznék...ja, van egy bőrdzsekim, ami elég rockeres (kb. két hónapja rendelkezem vele..)

aki igazi rocker, annak nem az öltözködésében nyilvánul meg. és igaza van az egyik előzőnek, nem a Tankcsapdában merül ki )amit speciel én nem is szeretek.)

2012. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rockot hallgatok de nekem ez annyiban mutatkozik az öltözködésemen hogy fekete mániás vagyok, meg hogy a gondolkodásom kb a farmer-póló-tornacipő/bakancs összeállításig terjed már ami a ruházkodást illeti, ja meg saját készítésű kiegészítők/bőr karkötők, ilyesmi. De nőies ruhákban borzalmasan érzem magam persze lehet hogy ez később még változik :D 15/L
2012. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én is rockos cuccokat veszek fel, szóval látszik, de nem szeretem nőiesebb dolgokat, kisebb kosomba sem szívleltem a rózsaszín holmikat, szoknyákat. úgyhogy egy bő fekete póló farmer meg tornacipő vagy bakancs, bőrkarkötők és kész vagyok

15/L

2012. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem minden cuccom rocker. Van sok fekete meg zenekaros polom. Vannak rocker kiegeszitoim
2012. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Húú, de régi kérdés, de nem bírom ki, hogy ne válaszoljak.:D Nos, én alapjáraton előnyben részesítem a sötét ruhákat, a ruhatáram kb 80%-a fekete, de nem azért mert rocker vagyok, és ezért ,,csak feketét hordhatok, mert úgy szokás", hanem mert egyszerűen abban érzem jól magam, ha tetszenének a rózsaszín, cuki, fodros ruhák simán felvenném, attól még mert keményebb zenét hallgatok, mint sokan. :D Aki valóban rocker, az tudja miről beszélek, nem attól lesz valaki igazi rocker, hogy ez kívülről mennyire látszik az öltözködésén, ez belülről jön, ez egy életérzés. Persze, a ma divatos, szövegkiemelő színű haspólókat, stb. nem tudnám felvenni, valahogy nekem mindig volt egy különcködős, soha nem a legutolsó divatot követő öltözködési stílusom. De ettől függetlenül teljesen nőiesen, normálisan öltözködöm a hétköznapokban. Van magassarkúm is, bár mivel alapból 175 centi körül vagyok, csak ritkán hordom. A ruhatáram kb így néz ki: fekete/ sötétkék/ piros elegánsabb felsők, fekete farmer, fekete leggings, de vannak világosabb kék farmerjaim is, bőrszoknyám, bőrdzsekim, szövetkabát stb. Igaz vannak sima fekete, és egy-két együtteses pólóm is, de ezeket inkább csak otthon hordom, vagy ha barátokkal, családdal vagyok. Festett vörösesszőke ombre hajam van, és még van műkörmöm is.:D Szóval kívülről nem látnád rajtam elsőre, hogy imádom az Iron maiden-t, vagy épp a Slipknot-ot stb.:D Pláne, hogy elég visszafogott, szerény viselkedésem van. Persze barátokkal, koncertre azért előkerül a bakancs, és a darkosabb cuccok, van szegecses övem is.:D De ezt sem azért hordom, hogy ne lógjak ki, csak mert tetszik.

24/L

2018. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!