Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tartják"menőnek"a...

Rocker Cica kérdése:

Miért nem tartják"menőnek"a rockereket?

Figyelt kérdés
Én is rocker vagyok és nagyon sokan mondják,hogy váltsak stílust ami persze elképzelhetetlen,hogy majd valami deszkás vagy emós leszek és engem nem lehet megváltoztatni maradok rocker és kész.Na de sokan mondják azt is,hogy váltsak stílust mert nem menők a rockerek...:SSS

2012. máj. 26. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Áá, én imádom a rockereket. Én is olyan zenét hallgatok...:))) 16/L
2012. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Miért érdekel, hogy menőek-e a rockerek? Én mióta az vagyok leszarom, mit gondolnak. Te meg ribancozd/b*zizd le őket, mivel az átlagemberek úgy néznek ki.

Persze az is vicces, amikor egy magát rockernek mondó lény leopárdmintás cuccokban feszít, ami cigányos, vagy világos színű ruhákban jár. Azért egy életstílusnak megvannak az alapkövetelményei...

2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
17/f -utolsó voltam
2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rocker vagyok, de nem is akarok menő lenni, az a tizenéves lányok körében mérvadó csak maximum
2012. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Off:

Utcsónak üzenem,hogy az alapkövetelmény egy idő után megváltozik,mert hogy dress code és face code van elég sok munkahelyen..attól hogy a külsőd nem olyan, nem lehetsz rocker? rapper? hagyjuk már..az egy dolog hogyan öltözködsz..egy dolog mit szeretsz.

Nem félreérteni, én is rocker vagyok nem is rövid idő óta, úgy öltözök ahogy nekem tetszik, ami mondjuk a zenének megfelelő, de ha nem úgy öltöznék sem váltanék zene stílust, csak mert mondjuk tetszik a piros szín.

Én imádom a szegecses, bőr, fekete, biztostűs dolgokat, de ha a dress code azt mondja hogy kiskosztüm,akkor kiskosztüm. Persze lehet kicsit vagányabbra venni, de egy jónevű irodából kicsapnak mint macskát szrni, ha már nem az előírtak szerint jársz el.


Kérdező:

Azért mondják, h válts stílust, mert ez a stílus elég antinőies tud lenni sokszor. Menőnek pedig mindig menő lesz, ahogy az összes klasszikus stílus :)Örökzöld dolgok ezek..

2012. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vagyis a 2. válaszolónak szólt,amit írtam,mert közben nem ő volt z utolsó előttem:)
2012. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a deszkások vagy az emok olyan menők...:D

Én nem vagyok se rocker, se a többi fent említett példa, sima földi halandó, de egyetértek abban, hogy minek érdekel mit gondolnak rólad?

Speciel én mindig szerettem volna kék hajat, de sose lett volna bátorságom tényleg befesteni kékre mert féltem volna, hogy mit gondolnak rólam az emberek. Most vagy növesz vastagabb bőrt, vagy hagyd az egészet a fenébe.

2012. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1. ki a sz@rt érdekel, hogy mások szemében nem vagyok "menő".

2. ez a egész nem erről szól! nem arról, hogy megfeleljünk másoknak! csak is kizárólag saját magunknak kell megfelelnünk.

3. a társadalom nem fog el bizonyos szubkultúrákat, köztünk minket sem (rockerek, punkok stb.),de ez szerintem ne befolyásoljon. óh én hányszor megkaptam, hogy jaj miért van rajtam lány létemre acélbetétes bakancs, meg miért viselek ezt vagy azt. a válasz rá: nekem így jó é kész. ezzel kommunikálok a világ felé, hogy én ezt a zenét, életfelfogást stb-t képviselem. akinek nem tetszik elmegy mellettem, akinek meg igen az meghallgat és megismer közelebbről. számomra ez egy rosta, aki átlát rajt és nem csak a "rocker csajszit" látja meg benne, az tovább érdeklődik és ismerkedik. aki nem lát át, az nem értene velem sok mindenben egyet, hiszen elítél az öltözködésem miatt. így nincs miről beszélnünk.

nem az számít ki mit mond! az számít, ki mit lát benned.

ha nem "menő" akkor nem az. bennem sosem fogalmazódott ilyen kérdés még meg, hogy "menő" vagy sem. nekem ez jó, és ha valaki ezt látja rajtam, hogy nekem így jó, akkor elfogad. aki meg ítélkezik, annak bármit bizonyíthatnék, mindig ítélkezne.

2012. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
*fogad el
2012. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármelyik stílus is menő? És miért ne lehetne valaki úgy rocker, hogy nem hord olyan holmikat? Tiniként persze én is így gondoltam, de az évek folyamán rengeteget változik az ember, és rájön, hogy nem minden a külsőség.
2012. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!