Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tartják"menőnek"a...

Rocker Cica kérdése:

Miért nem tartják"menőnek"a rockereket?

Figyelt kérdés
Én is rocker vagyok és nagyon sokan mondják,hogy váltsak stílust ami persze elképzelhetetlen,hogy majd valami deszkás vagy emós leszek és engem nem lehet megváltoztatni maradok rocker és kész.Na de sokan mondják azt is,hogy váltsak stílust mert nem menők a rockerek...:SSS

2012. máj. 26. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvastam el hogy ki mit írt, de az igazi rockerek pont leszarják hogy mi menő, és mi nem. Most a páwáknak, emósoknak van szezonjuk, de mondhatni a rockerek mindig is kicsit kívülállók voltak. Ne foglalkozz velük!

17/L \m/

2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a válaszokat én mondtam nekik hogy nem változok meg..én így vagyok egyéniség
2012. máj. 28. 14:23
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan már! Én ma-holnap a 30-at töltöm de még nem nőttem ki a rock 'n roll-ból. Piercingem van- arcon, szeretem a fekete cuccaimat, a Martensemet és az Ac/Dc -s pólómat.Évekig tanár voltam, ma már múzeumi dolgozó, és képzeld! még soha senki nem szólt be (koppkopp). Teljesen hidegen hagy, pl. a 60 éves titkárnő,vagy a takarítónéni véleménye,persze ha a főnök mondaná, hogy váltsak át körömcipőre megtenném!(De ő meg nem mondja, mert jó fej ;))) Szóval a megoldás: a SZELEKTÍV HALLÁS!
2012. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 k.lau13 ***** válasza:
96%

De utálom ezeket a kérdéseket. Nem, ez most nem ellened van, inkább azokat, akik miatt kérdezik.


A rockhoz ez hozzá tartozik, és egyébként kész horror "stílusnak" nevezni, annál SOKKAL több :) Aki ezt nem látja be, nem érdemes azt mondania magáról, hogy rocker. Mellesleg olyan nincs, hogy "stílust váltani", ha egyszer tudod, hogy rocker vagy, és megvan egy életérzés, egy gondolkodás, egy zenei műfaj, amit szeretsz, értesz, és kifejezi az érzéseidet, ezen a rohadt életbe nem tudsz változtatni, ez vagy te. Ennyi. Az emberek változnak, de ilyen nincs, hogy mások azt mondják, hogy válts stílust, és te stílust váltasz. vagyis szerintem. Én csak a saját fejem után megyek. Részebn erről szól a rock. Aztán később lehet, hogy megváltozik a gondolkodásom, más lesz a véleményem dolgokról, és mások lesznek az érzéseim, és majd rapper vagy punk leszek, de amíg ez nem igaz, addig rocker maradok. Az már más dolog, hogy ők a divat után mennek, és nem látják más "stílusokban"(amik életérzések, művészetek inkább (: )azt, ami miatt rocker vagy, vagy rapper, vagy bármi. De gondolj bele, hogy mennyire fogják egyszer bánni, hogy nem csináltak semmit. Hogy nem volt semmi életük, mert nem csináltak meg dolgokat, csak mert kiröhögték volna érte, vagy mert "éppen nem volt divat".


A rock örök és halhatatlan. Ha te rocker vagy, rocker vagy. És hol van az megírva, hogy mindenkinek "menőnek" kell lennie? Mert, te rosszabb ember vagy tőle, ha nem vagy az?


Egy idő után be fogják látni. Egyébként nem kell velük foglalkozni. Ha valaki azért nem rocker, mert mások azt mondták, ne legyen, akkor soha nem is volt az.


Nem tudom, te hogy vagy vele... És mások hogy vannak vele... De én részemről leszarom, ki mit gondol, és őszintén szólva nagyon örülök, hogy elmondhatom, hogy rocker vagyok, és ezt bármikor bevállalom :)


Egyébként... mondom, nem az öltözködéstől lesz valaki rocker. Ha azt meg is változtathatnák, TÉGED nem. A gondolatokat, az érzéseket ŐK nem tudják megváltoztatni... Nem olyasmi, amit meg lehet.



SZERINTEM(!), de ha nincs igazam... Akkor nincs igazam.

2012. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
A rock & roll pont arról szól szerintem hogy leszarod hogy ki mit gondol a stílusodról, jól érzed magad, nem törödsz a trendekkel, és úgy éled az életed ahogy neked tetszik..:) Amúgy én pont hogy menőnek tartom a rockereket... rocker pasik...;) 15/L
2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
96%
Mi rockerek menők vagyunk. nem kell megfeleljünk senkinek azt csinálunk amit akarunk. kit érdekel, hogy minek tartanak? Amúgy meg tök mindegy hogy ki milyen ruhát hord a lényeg hogy jól érezze magát benne. Én a balck metalt szeretem még se öltözködök metalosan. egy két fekete cuccom van és kész. azt húzom fel amibe jól érzem magamat.
2012. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1.nincs olyan hogy emós csak hogy emo

2.én is így vagyok,ha az utolsó emberig mindenki azt mondaná hogy váltsak stílust,akkor se tenném meg.

3. Amúgy emi vagyok és emok nem menők sőt minket sokkal jobban utálnak mint álltalában a rockereket.

2016. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*emo
2016. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kindlzoli válasza:
Na szegezzük le hogy egy jó kis szegecses börkabónál bakancsal füszerezve mindig badass barki barmit mond. Én is rocker vagyok és letojom a véleményeket ugy nagyátlagba de zavar ha valaki (akár család akár barát) cseszekszik a stilusommal. Olyankor vagy megvédem magam szavakkal vagy szétoltom ugy hogy elsülyedjen mert mi a mocskot pampog. Étted . Amugy meg ha a tinszukák felvehetnek popsiszellőztetőt a kis fa********k meg minden féle röhelyes göncöt meg űrhajos csukát(tépőzár csak az szkafanderen van) akkor én is lehetek ilyesztő nem? Ja amugy mondj nekem egy menő dolgot mert esküszöm hogy nem láttam még egy olyan dolgot sem amier mindenki azt mondta volna. 16/f
2017. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!