Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólják meg manapság a...

Miért szólják meg manapság a szoknyát viselő lányokat?

Figyelt kérdés
Az osztályomban volt egy lány, aki gyakran viselte ezt a ruhadarabot, ami mindig csinos, nőies megjelenést kölcsönzött neki. A többi átlagos megjelenésű lány meg a háta mögött megjegyzéseket tett rá, hogy "kinek képzeli ez magát?", meg ehhez hasonlók. Lehet, hogy én vok. ízlésficamos, de nekem az ilyen kedves, bájos, nőies (nem csak a megjelenésre gondolok) lányok sokkal szimpatikusabbak, és nem értem, hogy mások miért tartják többre az átlagos tiniket náluk.
2012. jún. 2. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság mindent megszól mindenki,amivel ő maga nem tud azonosulni...Nevetséges.

A suliban nálunk sokan inkább szoknyásak voltak,és minket azért szóltak meg mert mi inkább azt a sportos stílust képviseltük.

2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi! Ilyenről még nem hallottam. Általában fordítva szokott lenni!
2012. jún. 2. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam szoknyát hordani, nekem is beszóltak már miatta, de szerintem jól nézett ki, a barátaim szerint is, szóval úgy döntöttem szarok az ő véleményükre, hordani fogom, mert tetszik. :DD
2012. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Pedig de!A többi csajszi csinibini volt,magassarkú,szoknya.Mi meg deszkáscipő,farmer,övtáska...:)

Nem szabad ezekkel foglalkozni.

2012. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mert manapság mindent megszól mindenki,amivel ő maga nem tud azonosulni...Nevetséges."


Nehogy ezt hidd már. Az emberek 90%-a tunya, tucat, szóval még megszólnia sincs miért a másikat.


"Ilyenről még nem hallottam."


Mert ilyen nincs is, csak páran bemesélik maguknak.


"A többi csajszi csinibini volt,magassarkú,szoknya.Mi meg deszkáscipő,farmer,övtáska"


Egyik kutya, másik eb, mindkettő ízléstelen. Előbbibe legalább a szoknya nőies, amúgy ocsmány.

19/f

2012. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira unalmas lehet az élete ezeknek az embereknek... Nincs eszük és igényük arra, hogy ne mások fikázásával foglalkozzanak. Sajnálom azokat, akiket ez visszatart bármitől is. Lehet hogy pont ezért nem hordanak sokan szoknyát, pedig szeretnének. Ha mind hordana, nem tűnne ki, és nem lenne miért megszólni. Én mindig arra buzdítok mindenkit, hogy csináljon azt a külsejével, ami jól esik, mert így eleve kevésbé fognak kitűnni a tömegből a "furcsán" kinéző emberek, és nem lesz értelme másoknak beszólogatni... :)
2012. jún. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az még nem hangzott el,hogy a szoknyának nagyon sok hátránya van.Nem olyan biztonságos mint a nadrág.Alá lehet látni,és alányúlni ha rövid.Meg átlátni rajta,ha vékony az anyaga,és süt a nap,persze ez már a nadrágra is igaz.A szoknyában látszanak a lábak hacsak nem hosszú,és túlságosan felhívja magára a figyelmet aki viseli.Nagyon gömbölyödik benne a leányzó popója mikor lépked benne.Meg esetleg kényelmetlen benne lépkedni,leülni,mert hajtogathatja magá alá az illető.A kiéhezett pasikban felkelti a vágyat. :D Szóval ezek miatt is megszólhatják szerintem ha valaki azt visel.Van sok előnye is,mert szexis,csinos,szép,nőies.Ezzel szemben inkább több hátránya van.Bár ez attól is függ mi a célja vele az illetőnek,el akar-e csábítani valakit,tetszeni szeetne-e?A kemény lányoknak,akik férfiasak szeretnének lenni,és takargatni magukat,annak a nadrág való.Szóval ebben az esetben nem akarják mutogatni,hogy nők,és a figyelmet sem szeretnlk felhívni magukra.
2012. jún. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A rövid szoknya meg olyan könnyűvérűségre utalhat,olyan örömlányos.Pl. van teljesen átlátszó szoknya is,amiben látszik a csaj feneke is.Ezeket már jogos ha megszólják.
2012. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!