Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan divatblog,...

Van itt olyan divatblog, aminek a szerkesztője kínai boltokból vásárol és nem márkás üzletekből?

Figyelt kérdés
:D kíváncsiságból kérdezem

2012. jún. 3. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
* vagy piacról szedi össze a ruháit :)
2012. jún. 3. 13:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is divatblogoltam egy jó ideig.. Szerinte nincs olyan ember aki egyszer nem tért volna be csak kíváncsiságból egy kínaiba, de a minőség egyértelműen látszik, ha valaki körbenéz. Nincs értelme ott vásárolni. Több divatblogos jár turkálóba és azokat a ruhákat kombinálja különféle márkásabb darabokkal. Ezt én is szeretem csinálni, mert izgalmas.:) Van egy másik lehetőség, hogy ázsiából rendeljünk ruhákat cipőket és mindenfélét, innen gyönyörű ruhákat lehet rendelni, de tényleg, olyanok akik magyar országon nem kaphatóak... de a minőség vitatható. Szóval sok divatblogger még ha ne is mondja szerintem előbb választja a turkálót mint a kínait.
2012. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő válaszadó nagyon okos dolgokat írt. Még annyival bővíteném ki, hogy a legtöbb ilyen blogger főleg leárazásokon vásárol be, és olyankor tényleg borzasztóan olcsón lehet beszerezni ruhákat. Mellesleg a kínai üzletek ára lassan ott tart, mintha betérnél egy rendes márkaboltba...
2012. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak olyan unalmasak a márkás ruhák...:) de MANAPSÁG már a kínai ruhák is...
2012. jún. 6. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is blogolok, és előfordult már, igaz nem sokszor, hogy kínaiban vásároltam. Én is főként leárazásokon vagy turiban szoktam.


20/L

2012. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kaphatok az blogodhoz linket?:)
2012. jún. 27. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Elküldtem privát üzenetben (azt hiszem).
2012. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!