Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turizás is lehet egyfajta...

A turizás is lehet egyfajta függőség?

Figyelt kérdés
Én ebben az évben először csak 2-3 hetente jártam, végül egy hetente, most pedig nyáron szinte minden nap megyek, ti hogy vagytok ezzel? :D
2012. jún. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,mint bármi más.
2012. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nővérem is ebben "szenved", mindennap jár turkálni, szerintem ez már igenis függőség
2012. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is turifüggő vagyok :D Ha tehetném minden nap elmennék, de mivel vidéki vagyok, ezért csak hetente lehet. Mindig ott motoszkál bennem, hogy valamilyen kincsre lelhetek :)
2012. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen függővé váltam.Annyi jó ruhát vettem már ott,imádom.Ráadásul pár száz forint.Kb hetente járok és már jópár barátnőmet is rábeszélet.:)
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kamillewis válasza:
100%
Drog. Minden ami függőséget őkoz drog. Addig nem baj míg nem csak az élvezetért veszed, hanem mert szükséged van rá:)
2012. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én idén kezdtem járni előtte cikisnek éreztem de egy barátnőm rábeszélt és hát beleszerettem olyan jó ruhákat lehet találni amik tök egyedivé teszik a ruhatáram és engem is.... én is függő lettem de ez nem rossz :D
2012. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Turkálóba máshogy megy az ember mint vásárolni. Nem mindig találok amit keresek, így gyakran járok...
2012. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!