Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért ilyen olcsó...

Szerintetek miért ilyen olcsó ez a ruha? (Link lejjebb. )

Figyelt kérdés

[link]


Ebay-en nézelődtem és mikor megláttam leesett az állam..

Tényleg ilyen olcsó lenne, vagy rászámolnak még valami VÁM-ot, vagy ilyesmit?

(A szállítási költség ingyenes.)

Megérné megvenni?

A válaszokat/véleményeket/tanácsokat előre is köszönöm, zölddel jutalmazom!:))



2012. jún. 25. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a szállítás ingyenes, akkor tuképp még ők fizetnek hogy megválhassanak a ruhától. Nem nagyon értem hol ebben a biznisz nekik.
2012. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33ezerért nem hiszem hogy olcsó, mert tizenvalahányezer fölött már vám is rámegy (ha nem giftként küldi). Annyiért meg már itthon is varrathatsz ilyet és az még biztos jó is lesz rád.
2012. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az ingyenes szállítás meg csak a sima postára vonatkozik, se nyomon követni nem tudod vele a csomagod, se nem tudhatod hogy egészbe megérkezik-e.
2012. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De a futárszolgálatoknál előfordul olyan részleg, akik láttak már vámpapírt vagy tudják, hogy hol láttak már ilyet:D
2012. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Fúú, köszi, hogy ennyien írtatok.

De most ebbe belegabalyodtam eléggé..

Akkor így véglegesen szerintetek mit tegyek?

Valaki azt írta, hogy csak a kesztyű annyi. Ezt honnan vette?

Várok még pár tanácsot, köszönöm♥:)

2012. jún. 26. 13:33
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na bocsi, tegnap félig aludtam, mikor írtam. :D Onnan veszem, hogy a ruha 30ezer, hogy alul a Style Optional-nél kiválaszthatod, hogy wedding dress, meg azt hogy gloves. Ha kiválasztod a ruhát, ott van, hogy az ára 30ezer. Mivel ott van, hogy Ár + Szállítás, ez azt jelenti, hogy az ár+szállítás :D Tehát ezen nincs több vám, se adó, se semmi. Szokták giftként is küldeni, de én már olyat is kaptam, hogy 0,99 dollárért (free shipping-gel = ingyenes szállítással) vettem egy gyűrűt, és rajta volt a borítékon, hogy 2 $ a postaköltség. Persze, ezt nem vonták le tőlem, csak a gyűrű árát. Nem tudom, hogy éri meg ez nekik, de nem is érdekel, amíg nekem olcsón adják :D Amúgy én a .com-ról szoktam rendelni, sokkal jobb.
2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egen, ez tényleg csak a kesztyű. Ezért ne használjátok a magyar ebay-t, alig megtévesztő ilyen esetekben. :D Ha ilyen ajánlatot találsz, nézd meg inkább az eredeti oldalon, akkor nem koppansz, ha kicsit is tudsz angolul, akkor ott jobban ki lehet igazodni. ^^

A valódi áráért meg szerintem elég drága azért, főleg, hogy a ruha, amit kapsz, jó eséllyel abszolút nem így fog kinézni, mint a képen. És valószínűleg se a varrás, se az anyag minősége nem a legtutibb. Én nem venném meg, de te tudod.

2012. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor nem veszem meg.:)
2012. jún. 26. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!