Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns, kifinomult, de könnyed?

Elegáns, kifinomult, de könnyed?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval sikerült a nyáron jó pár kilótól megszabadulnom és szeptemberig remélhetőleg még egy-kettő lemegy, így kéne egy kis ruhatár-frissítés.

Eddig eléggé lazán öltözködtem, bár próbáltam azért nőiesebben. De szeptembertől szeretnék elegánsabb, kifinomultabb lenni, de egyben könnyed is. Vagyis nem akarok nap, mint nap ruhába, meg kis kosztümben járni magassarkúval. :D Neten is keresgéltem, de titeket is megkérdeznélek, hogy szerintetek milyen ruhákat kellene vennem? :)

(bőgatya és hasonló h*lyeségek nem érdekelnek)

És megköszönném, ha képeket is linkelnétek hozzá. :) Ja és még valami, körülbelül átlagos alakom van, ergo nem lettem csontkollekció a fogyással. :) 17/L



2012. júl. 14. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Orsay-ban nagyon szép, ízléses, kifinomult ruhák vannak, én csak ajánlani tudom, és a Tesco-ban az F&F-nél is ki lehet fogni szép ruhákat, blúzokat.


[link]


[link]

2012. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem a kínálatot, de nem vagyunk milliomosok így inkább kínaikból, turikból szedegetném össze a darabokat. :)
2012. júl. 14. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

nadrág: [link]


póló: [link]


cipő: [link]


[link]


Elegánsabb póló.: [link]


Elegánsabb nadrág: [link]


És a cipő: [link]


Remélem tudtam segíteni :) 19/L

2012. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a chino nadrág pont megfelelne: [link]

Nőies, lazán elegáns és jól variálható.

Blézert mindenképpen vegyél, az is tipikusan ilyen darab. Egy jó fazonú-anyagú jó időre kiszolgál majd :)

2012. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) A chino nadrág tetszik és igen, egy blézert terveztem beszerezni, csak nehéz olyat találni ami szép, strapabíró és nem kerül 20e ft-ba. :)

Második válaszoló: köszönöm, bár az a kék póló és a sportcipők nem igazán ebbe a kategóriába tartoznak nekem. :)

Mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2012. júl. 14. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig a Mangoban talalom meg azokat a ruhadarabokat, amikbe beleszeretek. Azok megfelelnek a leirasodnak, es nem minden draga ott sem, erdemes benezni :-) egyedi stilusa van, elegans, noies.
2012. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a weboldaluk lehet keresgelni: [link]

Amugy jo minoseg.Viszont nekem draga kabatban ment tonkre a cipzar, es ahelyett hogy lecsereltek volna, kaptam egy uj kabatot :-))

2012. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg összegyűjtesz egy kisebb összeget, akkor érdemes elmenni a biatorbágyi outletbe, ha nincs túl messze neked.

Mi járunk ki 2-3 havonta és bizony néha kincseket lehet találni! :)

Pl. tavaly nyáron 1000 Ft-ért vettem egy bőrpapucsot a Borgo nevű cipőboltban, amit azóta is mindenki megcsodál :) Pénteken voltunk és az Intimissimiben vettem 2 db ruhát, ami strandruha, de utcára is elmenne, darabja 900 Ft volt! Vagy ugyanott vettem 290 Ft-ért varrás nélküli bugyit. Ennyiért még kínaiban sem kapsz, ócskát!

A Mango-ban is ki lehet fogni dolgokat, van több 690 Ft-os felsőm is onnan :) Blézerek is szoktak lenni jó áron. Ja, meg egy táskát is vettem ott egyszer 500 Ft-ért! :)

Szóval 1-1x érdemes rászánni egy fél napot és jól körülnézni.

2012. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!