Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás fiúk! Bevállaljátok a...

Tangás fiúk! Bevállaljátok a tangát idegenek előtt is?

Figyelt kérdés

Látott már téged a kedveseden kívül más is tangában? Ha igen mi volt a reakciója?


Gondolok itt:

- orvosi vizsgálatra,

- kozmetikusra (pl. szőrtelenítéskor, intim gyantázáskor),

- átöltözésre (kollégák, sporttársak, haverok előtt)

- stb. Bárkire aki nem a kedvesed.



2012. júl. 23. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én bevállalom bárki előtt,hiszen nincs mit titkolni rajta,nem vagyok homár,csak szeretem.Azért szándékosan nem mutogatom,de uszodában átöltözéskor nem takargatom.
2012. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem is utcai magamutogatásra gondoltam én, azért is írtam le részletesen. :)

Milyen alkalmak voltak még uszodán kívül? Hány éves vagy?

2012. júl. 23. 21:04
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Tanga? Kozmetikus? Jézusom, hol élek én???


20/L

2012. júl. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen, hiszen az orvost, masszőrt, kozmetikust és szerintem a normális kollégákat sem érdekli milyen fehérneműt pólót zoknit vagy egyebet hordasz. (Egyébként minden nő prosti aki tangát hord? Ugye hogy nem. Ráadásul a férfiak már akkor hordtak tanga jellegű alsót amikor a nők még semmit.)
2012. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Változó. Ha lehet, olyankor ölltözök át, amikor nem sokan vannak, de ha úgy hozza a sors, meglátnak. Na és ...?

Kozmetikus?? Miért menjen oda egy pasi?

2012. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

5.


Miért hord tangát 1 pasi?

2012. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5.-nek

Amiért gyűrűt nyakláncot fülbevalót pirszinget stb. és amiért a nők nadrágot fehérneműt (kezdetben csak a táncosnők és örömlányok hordtak).

2012. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis történelem: Louis Réard, 1946 Július 18-án mutatta be Párizsban az első tangát. A férfi változat megjelenésére 1974-ig kellett várni ennek kreátora az amerikai Rudi Gernreich volt. Általános elterjedése 1981-ig kellett várni. Ekkor vette fel Frederick Mellinger kaliforniai fehérnemű boltja, a Frederick’s of Hollywood az árukínálatába a tangát. Egy évvel később már a híres Victoria’s Secret cég gyártani és forgalmazni kezdte saját tervezésű darabjait.
2012. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hogy miért megy kozmetikushoz egy pasi?


Sok mindenért járhat, ugyanúgy ahogy a csajok is, szerintem nincs ezzel gond. Persze nyilván egy arckezelés alkalmával nem derül ki hogy tanga van rajtam. De én itt konkrétan intim és popsi gyantáztatásra gondoltam. Tanga mellett alap dolog a szőrtelenítés is, nem esztétikus látvány egy szőrös fenék tangában. Meg ettől függetlenül is jobban érzem magam szőrtelenül.

2012. aug. 3. 09:11
 10/18 A kérdező kommentje:

Hogy miért hord tangát egy pasi?


Több okból is. Kényelmes, szellős, szexi és fiatalos. Barátnőm imádja, a kedvence.

Évek óta csak tangát hordok. Nyáron főleg megváltás, mert nem izzadok bele, nincs még egy plusz anyag ami melegít. Gyakorlatilag a legszellősebb fehérnemű.


Nagyon kényelmes is, nem csúszkál, nem kell igazgatni sem. Persze normális méretű, anyagú, és férfiaknak készült tangát kell venni, és akkor kényelmes. Olyannyira, hogy észre sem veszem, nem is érzem hogy rajtam van.

2012. aug. 3. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!