Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha hiányzik a matrica mennyire...

Ha hiányzik a matrica mennyire büntethetnek meg?

Figyelt kérdés
Voltam műszakizni és mondták, hogy a matricáért az okmányirodába kell mennem, ez eddig ok meg is tettem , de aki ott volt az a nő aztmondta, hogy majd nekem kell feragasztani, jó ezis menne, csak még jöttem hazafelé addig valahová elkevertem azt a kis matricát amit a rendszámtáblára szoktak tenni. Ezért büntetnek vagy nem ha nincs rajta? A kötőjel alatti matrica (kék) az megvan!
2012. máj. 10. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A kéket nézik általában , újat(másikat) nem adnak esetleg?
2012. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem adnak "csak úgy", mert sorszámozott. Nézd át mégegyszer minden holmidat, mert a felső jelöli a műszaki érvényességet. Ha egy rendőr meglátja egyből arra fog gondolni, hogy "jé, ez meg érvényes műszaki nélkül járkál", megállít és kellemetlen magyarázkodásban lesz részed.
2012. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!