Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen költségek várnak rám...

Milyen költségek várnak rám egy horvátországi illetve azlovéniai 2-3 napos nyaralás során a szállás és utazáson kívül?

Figyelt kérdés
Olvastam valami transzferdíjat vagy mi a búbánatot ami 30 ezernél kezddött az mi és mindenhol kell fizetni vagy csak repülős utazásnál? Még nem utaztam Külföldre kérlek segítsetek! Köszi!!
2011. márc. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a szálláson és az utazáson kívül csak költőpénzre lesz szükséged, amit el szándékozol költeni a 2-3 nap során, illetve ha autóval mentek akár szlovéniába akár horvátországba kell fizetni autópályadíjat is. nem tudom milyen transzferdíjról beszélsz, de szerintem az illetékre gondolsz, az pedig csak repülős utazásoknál van.
2011. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az amit írtál, bocsi nem emlékeztem rá mi lehet.

És buszjáratokat esetleg hol tudok nézni?Vagy az csak ilyen körutazásoknál van vagy én teljesen egyénileg is eltudok jutni?

2011. márc. 13. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
buszzallehet egyénileg, mert a volánbusz megy budapestről, de csak a nyári szezonban kb. 9.000 - 15.000 /fő áron. várostól függően. szlovéniát nem tudom.
2011. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez csak az odaút? Vagy a visszautunk is benne van?
2011. márc. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!