Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális az, hogy ebben a...

Normális az, hogy ebben a melegben sem hordok rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Rossz a közérzetem,ha rövidnadrágban kell megjelennem valahol,még itthon is!!Nem tudom mi idézi elő,de még a legnagyobb melegben is csak hosszú nadrágba vagyok hajlandó kimozdulni a lakásból.Főleg ha városba megyek!!Hogy küzdjem le ezt a fóbiát?
2012. aug. 2. 02:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Mégis milyen segítséget vársz?

Nem tudunk rólad semmit. Duci vagy esetleg? Nem vagy megelégedve a lábaiddal? Nem szereted, ha kilátszanak csupasz testrészeid?

Azt csak te tudod, hogy miért nem érzed jól magad rövidnadrágban...

2012. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
188cm,90kg és nincsenek vékony lábaim!!!Egyszerűen nem szeretem mutogatni és kész!Úgy érzem magam mintha boxerban lennék!!:Đ
2012. aug. 2. 03:01
 3/10 anonim ***** válasza:
és ezzel mi a gond? nem is értem igazán... én pl télen, nyáron hosszú farmerba (legtöbbször feketébe) járok mindenhova és soha nem szóltak meg érte meg semmi.
2012. aug. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
hát nked ha úgy jó akk vedd fel max hülyéneknéznek.
2012. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Először azt hittem csaj vaagy.:DDDDD szerintem nincs ezzel semmi baj..:DD vannak mások is így ezzel..hogy nem vesznek fel rövid nadrágot,még nyáron se..:DD
2012. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért nem árt a bőrnek ha szellőzik legalább térd nadrágot vegyél fel. Befülled az egész bőröd.
2012. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De hülyeséget írtam.:DDmég nyáron se..télen nem hordunk rövid nadrágot..de Amugy egy térdig erő tényleg kéne.:/
2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A gond az,hogy térdnadrágban is ugyanúgy érzem magam!Inkább az elegánsabb öltözködést kedvelem,lehet ezért!!!Na nem baj,lassan úgyis vége a nyárnak!!:ĐĐ
2012. aug. 2. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek rövidnadrágot hordani. Egyszerűen nem jön, hogy fölvegyem. Szerintem nincs vele semmi gond.
2012. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág nálam is csak sporthoz vagy vakációhoz jöhet szóba (az is térdnadrág) , egyébként mindig hosszú nadrág van rajtam , mégha csak a sarki boltba mek , akkor is. Nézd meg az igazi úriembereket , náluk is mindig alap a hosszú nadrág és a fedett cipő :D
2012. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!