Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az öltözet...

Szerintetek ez az öltözet "qr**s" lenne?

Figyelt kérdés

Egy fekete melltartóra vennék fel egy fehér ujjatlan felsőt, aminek az elején csipkeminta van (elég átlátszó), és kilátszana a melltartóm alatta. És ehhez vennék fel egy combközépig érő farmerszoknyát és egy fekete combfixet (aminek kilátszik a "teteje", a csipkés része). És még egy fekete 7 cm-s magassarkú.

Nagyon nem kéne ilyet felvennem?



2012. aug. 4. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

hát nekem nem.

max a szokásosnál több pasi megy oda hozzá szexuális szolgáltatást felajánlva. XD

2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Már gond van, ha nem tudod eldönteni, hogy k*rvás-e.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem k.rvás! Ennyi! :)
2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy esetleg az a csaj aki a sarkunra akar állni? Sok autó jár erre elég jó pasik is...

Igen az rohadt K-rvás.

2012. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Melyik része? Az, hogy kilátszik a melltartóm, vagy a combfix?
2012. aug. 4. 21:12
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez az öltözet buliba vagy éjszakára szerintem jó. De nappalra talán az "sok", hogy kilátszik a combfix. :)
2012. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj, szüntessük már meg ezt a fogalmat, hogy k*rvás! Hódítani akarsz nem? Nincs ki belőle mindened, tehát nem köthet bele senki... nekem tetszene, dögös, de azért ha olyan társaságba vagy, ahol nem tetszenek a pasik, akkor ilyennel ne ingerelj senkit!


18/F

2012. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a combfix, mármint az, hogy kilátszik. De nem is k*rvás, hanem inkább igénytelen és azt mutatja (lehet, hogy nincs így), hogy kétségbeesetten fel akarod hívni magadra a figyelmet.


Amúgy a felsőn a csipkerész is fehér? Mert akkor fehér melltartót vegyél inkább, mert akkor megint olyan az egész, hogy mindenáron észre akarod vetetni magad.

2012. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Randira lenne, egy esti sétára.
2012. aug. 4. 21:16
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen, a csipke rész is fehér rajta.
2012. aug. 4. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!