Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a gót?

Divat még a gót?

Figyelt kérdés
vagy ma már mindenki emós?
2008. máj. 8. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Miért ha mindenki az lenne, akkor neked is annak kellene lenni, vagy mi? Hát ez elég szánalmas.

Amugy sztem a goth nem divat kérdése.

2008. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Basszus, ez most nagyon ciki, de nem tom h mi az a gót. Az emoval viszont tisztába vagyok, és sztem az emo inkább csak egy feltűnési viszketegség, mintsem divat.
2008. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mindkettő fasság, csak régen az volt a bajom h hülye gótok, de ma már visszasírom azokat az időket.
2008. máj. 8. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
hát én nem a gótok olyan ijesztőek az emok is hujék de legalább szinesek :D
2008. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szvsz a gótoknak jobb cuccaik vannak, fényévekkel intelligensebbek és sztem ők néha tényleg kinyírják magukat:D
2008. máj. 8. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
gót meg emó lol:D a maiak azt sem tudják mit jelent a két stílust képviselni. Szánalmas mind, csak a "gót"ok bátrabbak, és szépek a lányok fűzői.:D Az emóknak meg neten nagy a pofájuk, írják, hogy hjaj, de megölik magukat meg csinálják a szirszaros géportálos lapjaikat. Az ajtónak nem mernek nekimenni, nemhogy felvágják az ütőereiket..10 eves nyomorékok akik össze kócolták magukat és olyan stílust követnek amiről lófaszt sem tudnak. A gothok azért náluk kicsit komolyabbak és nem kéne együtt említeni. Divatnak nem divat, de vannak.
2008. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A goth nem divat kérdése! Szerintem ez sokkal inkább 'életérzés' mint az emó. Az emókról meg inkább nem mondok véleményt, mer tmég a végén kitltanak... :S
2008. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
En a got-rol nem tudok semit mondani de az emo....Hat a legjobb baratnom emos de szanalmas eskuszom halistennek en nem vagyok emos nekem ezek nem jonnek be nem is tudom mi lenne ha mindenki emos lenne!Atyaisten
2008. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
71%

ere mondom azt hogy az emot legtöbben divatbol csinálják.

(nem vok se got se emo)

A got nem volt soha annyira divatos mint az emo

de szerintem az emo a gotbol alakult ki.

Egyépként meg vkinek kifejezeten jól áll az emo divat.Valódi emosok szerintem kevesen vannak.

A gotba az a jobb hogy ő nem csak öltözik depisnek hanem az is.

szeintem nem is volt divat. Aki lelkileg az volt az nem csinált belőlle divatot,de az emó a gotból alakult ki!!!(szerintem)

tele van hasonlósággal: kockás cucok, fekete,lila,csőnadrág,

Én legalábbis ezt veszem észre bár én mind a 2-t elitélem ha divatbol csinálják

2008. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellentétben az emóval, a gót sosem volt igazi divat. A gót inkább egy életérzés, kevesebben vannak, mint az emósok, és sokkal-sokkal értelmesebbek. Jah, fontos különbség még, hogy az emósok általában kinövik a stílust, a gótok viszont megmaradnak a stílusuknál. Huszonéves emóst még nem láttam, huszon- (sőt, harmincon!) évesgótot viszont igen! :)
2008. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!