Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme vagy szerepe van a...

Mi értelme vagy szerepe van a hosszú ujjú tornadressznek?

Figyelt kérdés

Észrevettem már hogy főleg a szertornászok hosszú ujjú dresszben vannak, jó értem hogy annak más az anyaga kényelmesebb meg sokkal jobb mint a hagyományos iskolai, de akkor a hagyományos iskolai dressznek meg miért van rövid ujja? Én a sulimba azt vettem észre hogy a lányok többsége inkább hosszú ujjú dresszben tornázik mert szerintük az jobb pedig szerintem semmivel nem jobb mert ugyan az az anyag ahogyan észrevettem csak az ujja hosszabb de a lábai ugyan akkor meg megfagynak egyes lányoknak, mert az meg ilyen bugyis fazon.

Mire jó a hosszú ujjú dressz így igazából? Mert szertornán vannak olyan szerek ahol nem csak a lábat kell használni hanem a karokat is és értem hogy miért van bugyis kivágása mert úgy jobban lehet mozogni de ha hosszú ujjú dresszt hord valaki akkor ugyan az lenne az ujjával mintha hosszú nadrágos dressze lenne az illetőnek. Szóval én ezt nem értem.



2012. aug. 11. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tánc gyakorló óráin is azt kérik a táncosoktól. Én jazz balettre járok és ott fiúktól, lányoktól hosszú ujjú dresszt kérnek. 15L
2012. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
-en is hosszu ujjut hordok!feher es ketoldalt harom-harom piros csikkal!!szuper szep!(28L)
2013. márc. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a hosszú újjú dresszt értem, a rövidujjút kevésbé. Akor inkább legyen ujjatlan :D A decathlonban sikerült találni ilyen ujjatlant, sokkal kényelmessebb mint a rövidujjú. A hosszú ujjú logikus... a lábizmok mindig többet dolgoznak, mint a kezek... így az ember lábai kevésbé fáznak mint a kezei.
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!