Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol tudok megtanuln...

Budapesten hol tudok megtanulni varrni tanártól?

Figyelt kérdés

Az se baj, ha kisebb csoportban. Már varrtam egy-két dolgot, de egyiket sem "szabályosan", nem tudom melyik anyag mire való, hogyan kell szabásmintát csinálni. De a varrógépet tudom használni.

Hol találok olyan embert, aki megtanítana?



2012. aug. 13. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
varrónő képzésen.
2012. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még iskolába járok, délután meg nyelviskolába heti 4 alkalommal. Csak hétvégén érnék rá, vagy este. Van esti iskola ilyenből?
2012. aug. 13. 17:14
 3/9 A kérdező kommentje:
És még 18 év alatti vagyok, OKJ kizárva.
2012. aug. 13. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, pedig ez egy okj szakma.
2012. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de nincs olyan varrónő vagy valaki, aki egy 18 év alatti lányt megtanítana "rendesen" varrni fizetség ellenében?
2012. aug. 13. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

hát keress egy varrónőt és kérdezd meg, hátha, így kifejezett tanárt nem tudok. van pesten egy modell iskola ahol van ilyen képzés, szakmunkásként is, nézd meg hátha.

[link]

2012. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik varrónőt megkérdezheted, szerintem egy kis pénzért bevállalnák hogy megtanítanak.
2012. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok hol találok varrónőket? Vagy milyen kulcsszavakra keressek rá? Azt írtam be, hogy "varrónő budapest tanítás", de csak az OKJ-s képzések és varrónői állások jöttek ki :/
2012. aug. 13. 18:01
 9/9 anonim válasza:

[link]


Én tavaly ide jelentkeztem kezdő tanfolyamra, ahol oklevelet kaptam róla. Az oktatóm pedig aki valójában varrónő mindenben segítőkész volt és akár milyen elképzelésemre tudott ötletet adni illetve volt olyan is hogy szünetben megmutatta hogyan készíthető el. Én neki köszönhetem, hogy megtanultam szépen varrni!

2012. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!