Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ez esetben? Tippeke...

Mit tegyek ez esetben? Tippeket kérnék!

Figyelt kérdés
még ballagásomra kaptam egy 12 centis platformos magassarkút a ballagáson eltipegtem benne de fájt a lábam ( hozzáteszem asiából van) most az évnyitón szeretnék abba menni csak nem tudok benne igazán szépen menni tudnátok tippeket adni nekem? hogyan tehetném kicsit kényelmesebbé hogy egész nap tudjam viselni? köszönöm a válaszokat(:

2012. aug. 19. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kényelmes sose lesz, de lehet bele rakni ilyen zselés izét. Scholl-nál vannak ilyenek.
2012. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyenben mész akkor mindenképp fájni fog a lábad. Miért nem veszel fel valami kényelmesebbet? Ha járni sem tudsz benne szépen akkor elég nevetséges leszel.
2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 3 éve hordok magassarkúkat, igaz, max 6 centisek. de még mindig fájnak benne a lábaim. Szóval idő kell míg megszokod őket... talán próbálkozz először kisebb sarkaknál.
2012. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kisseb sarkúban 6 centisben teljesen jól járok még futni is tudok benne.
2012. aug. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!