Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Milyen ruhát hordtok...

Rockerek! Milyen ruhát hordtok ünnepeken pl. suliban? Vagy ha 'elegánsan' kell felöltözni?

Figyelt kérdés
Egyrészt kíváncsi vok, másrészt az új iskolámban kötelező lesz ünnnepélyen a matrózblúz, szoknyával. Milyen szoknyám legyen? Anya meg tudná varrni, úgyhogy egyszerűbb darabokról képeket megköszönnék :) Én 'majdnem minire' gondoltam, alul tüll résszel... Vagy valami ilyesmi. :D De bármi jöhet, hátha. ;) Rocker öltözködés területén még nincs sok tapasztalatom, ezét bármilyen tanácsnak ezzel kapcsolatban nagyon örülnék :D 15/l

2012. aug. 26. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Minek akarsz rocker lenni? Miért nem tudsz normálisan öltözködni? Attól még hallgathatsz rockzenét..
2012. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne öltözz úgy, mert tetszik. Az olyan, nem is tudom hogy mondjam, szánalmas. Egyébként attól, mert valaki rocker, nem kell túlzásba vinni az öltözködést, én speciel ünnepeken csak ahogy mások, úgy szoktam öltözni. A lényeg nem ezen múlik! Max. felveszek valami kiegészítőt hozzá, ami illik a stílusomhoz.
2012. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rockerség nem csak külsőségekben mutatkozik meg, így egy alkalmat ki lehet bírni egy fehér ingben-fekete szoknyában. Ráadásul te lányként simán találhatsz kicsit extrémebb szoknyát, esetleg egy szegecses kiegészítővel feldobod az összeállításod.
2012. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
probléma megoldva, találtam egy tök jó szoknyát :DD de azért kíváncsi lennék, a fiúk mit csinálnak... :D
2012. aug. 27. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
'összeszégyellem' magam mert én el sem megyek ünnepségekre...vizsgára pedig hétköznapi ruhában megyek és ott öltözök át, hogy ne kenjem össze út közben.
2012. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Evilkiller ***** válasza:

Nem problémázok az ilyesmin, ünnepségekre sima fehér ing, öltönynadrág!

Bár mivel fiú létemre hosszú hajam van, ez önmagában rockosítja az ünneplő ruhát is, szóval a lényeg, hogy nem akadok fel ilyen apróságokon!

Egyébként sokszor a magánéletben is veszek fel fehér inget (lengén, kigombolva), fekete nadrággal, szerintem abszolút jól áll! :)

2012. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehér ing, fekete szoknya. Ehhez gyakran nyaklánc/pánt, vagy karpánt, talán még egy szegecses öv.
2012. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

En folveszem az egyik fekete rovidgatyamat (nem a legunnepibb de ameddig nem szolnak erte a tanarok addig megfelel, de mondjuk nemtom h hidegben mit fogok csinalni XD)

Sima feher bluz

egy szimpla fekete feher szegecses karkoto amit nemreg vettem imadom :D

Nalam a cipo a nagy kerdes mindig... A vegen kb mindig ugyvan h folveszek egy ilyen kis unnepi balerinacipot amit utalok dehat mit lehet tenni XD aztan ha vege gyorsan atveszem sportcipore :D

2012. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Matrózblúz, fekete alj, és magassarkú (fúú, de gyűlölöm.)... Semmi nem különböztet meg a tömegtől. :D
2012. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!