Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ki hány évesen hordott...

Lányok! Ki hány évesen hordott először melltartót? És milyet?

Figyelt kérdés

Mekkor volt a melletek és milyen típusu melltartó volt ??

Anyukátok szólt ?



2012. szept. 1. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen már menstruáltam, 11 évesen undorítóan túlsúlyos voltam, így 85/C mellem volt, így Anyukám vett nekem melltartókat. Szép, merevítős, masnis Triumph melltartó volt a legeslegelső. Azóta lefogytam, és 65/A mellem lett. Szomorú.
2012. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
az első 12 évesen volt a new yorkerből 70/A egy pántnélküli és egy push upos . én szoltam anyunak hogy àtlàtszik az összes toppom ,kaphatok melltartót
2012. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évesen kezdtem hordani,

[link]

ilyesmit.Nem tudom milyen méretű volt,most ilyeneket hordok 75/B

[link]

2012. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem szólt semmit,ő vásárolta nekem.Előző.
2012. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Én az egész osztályomra jellemzőt írom. Nem annyira szerettük mutogatni magunkat ezért 5.-ben megjelentek ezek a nagyon kezdetleges sportmelltartók néhány embernél , ezek a kis toppok. Akinek nagyobb volt a melle az előbb. Aztán akik belenőttek vagy volt pénzük azok kosarasat kezdtek ez hordani,és bár mindennap volt tesink ,nem vettük át az ekkor használatos sportmelltartót mert még mindig szégyenlősek vagyunk. 6. végére már mindenkinek volt egy két kosara melltartója . Egyre fontosabb lett a divat ,meg hogy milyen minta van azon a melltartón.Azt is elkezdtük figyelni milyen ruhához mi illik, mi nem látszik át vagy látszik ki. A divatot kezdték a pénzesebbek előre helyezni és előkerültek a pántnélkülik. A kényelmet elkezdték hanyagolni . És bár egyre magabiztosabbak meztelen az új melltartóikban, azért nem veszik át a sportmelltartót, pedig továbbra is heti 5 tesink volt A csórok ,mint én ,nem tudják eldönteni,hogy most mutogatni akarják a divatos fehérneműjüket vagy még mindig szégyenlősek.
2012. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én idén leszek 6.-os és sokan hordanak nálunk melltartót nekem annyira nem nagyok a melleim és eddig csak toppot hordtam elkezdhetek melltartót hordani vagy még korai ??
2012. szept. 1. 11:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen kezdtem el melltartót hordani. sehogy se tudott rávenni anyum, hogy ilyen sportmelltartót vagy toppot hordjak (ill. most se) miután kinőttem az első 2-t szép triumphokat kaptam. nagyon kényelmesek és mivel anyukám tudja, hogy nem mindegy milyen a melltartó, hiszen neki nagy mellei vannak fél évente vagy évente szokott nekem venni új triumphot. 75/A-s melltartót hordtam akkor
2012. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én 12 évesen hordtam először ilyen kis toppszerűséget és 13 évesen vettem merevítőset,amibe minimális szivacs van 65/A volt amikorr toppokat kezdtem hordani,most 75/A cagy 75/B fazontól függően és van,hogy a 70-es is elég...én azért kezdtem hordani,mert már mindenkinek volt és zavart,hogy csak én mutatom meg mi van tesinél,pólokon keresztül...ha téged is zavar inkább kezdj el hordani,gonoszak a gyerekek,akár emiatt is kinézhetnek maguk közül:/
2012. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora volt de 11 évesen kaptam de nem azt a merevítőset. Majd 12 éves koromban kaptam push up melltartót. Anya mondta , hogy már ideje lenne venni úgyhogy elvitt és vettünk :D
2012. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kb 11-12 évesen de akkor még csak topot,aztán 13évtől melltartót simát,semmi szivacs meg ilyen marhaságok.
2012. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!