Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy győzzem meg anyukámat?

Hogy győzzem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és kicsi a mellem, pólók alatt meg kidudorodik a mellbimbóm. Hordok toppot, de gyakran még az is kevés. Még nem hordok melltartót, de csak mert édesanyám nem engedi. Hogy győzhetném meg arról, hogy szükségem van arra hogy hordjam.

Amúgy meg cikizni is szoktak, hogy kicsi a mellem, és a melltartó egy kicsit nagyobbnak mutatná...



2012. szept. 3. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem engedi hordani? Milyen indokkal nem engedi?? Azért 14 évesen már szoktak hordani a lányok... Főleg mert ilyenkor nő a legtöbbet gyorsan és könnyen meg tud ereszkedni.

Ha nem engedni, és rosszul érzed így magad, gyűjts össze pénzt egyre, és vegyél egyet, és hordd titokban, meg persze mosni is titokban mosd.

2012. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy 14 éves vagy, kamasz és ebben a korban a lányok már szoktak melltartót hordani..:) Meg hát egy melltartó nem olyan durva dolog, hogy ne engedhetné neked..
2012. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Légy határozott, mond meg őszintén, hogy te nagyon szégyelled mutogatni a melledet, nem veszel nagy szivacsosat, de te ettől rosszul érzed magadat. A legfontosabb, hogy te jól érezd magadat.


Én is mikor szégyellős voltam a mellemre egyszer anyukám azt mondta hogy: Ha ekkora mellem lenne félmeztelenül járkálnék!

Én meg gondoltam, hogy én meg akkor ha akkora mellem lenne mint neki. Szégyelltem, hogy olyan pici kis csúcsos mellem volt(/van)...

Tehát nagyon sokat piszkált vele, hogy minek hordok erre a mellre melltartót. Azóta eltelt két-három év, és vett magának egy olyan melltartót ő is, amiben van egy vékony kis bélés nem csak kosár meg anyag. ;) Pár év, és rólad fogja lepuskázni mi a divat! :D


16L

2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan melltartók,főleg fiatal lányoknak, amelyekben nincsen merevítő,az alakja a top és a melltartó között van,de már elől vékony szivacsréteg van benne. Kínaiakban láttam fekete, bézs és fehér színekben. Szerintem ebbe anyukád is belemenne.Szivacsos,tehát formál és nem látszik a mellbimbó, viszont még nem kosaras, mint egy melltartó.

Valahogy így kell elképzelni:

[link]

[link]

2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Így van gyűjtsd össze a zsebpénzed és vegyél egyet. Vállald azt a kis balhét nyugodtan. Sok mindenben valóban őrá kell hallgatnod, de ebben épp nincs annyira igaza, illetve félt téged hogy túl hamar "nővé válsz". Mondd neki hogy nem prostituáltnak akarsz menni, csak igényesen és csinosan öltözködni.
2012. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hisztiz,és fordulj apuhoz.
2012. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Melltartóm van...csak hordani nem engedi. És titokban hogy csináljam?
2012. szept. 7. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
ha van vedd fel és surranjki otthonról,csak nem vetetile veled az utcán.
2012. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
vegyél magadnak vagy kérjél a legjobb barátnődtöl hogy kiprópálhasd!
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az én tesóm 9 éves és neki megengedi.. ezért is nem szeretem hogy van testvérem
2012. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!