Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolod a ruháidat?

Hol vásárolod a ruháidat?

Figyelt kérdés

Hol vásárolsz? Márkaboltokat részesíted előnyben? Vagy jó a sarki turi? Inkább plázákba jársz? Vagy megfelelnek a 'teszkós' ruhák? Szoktál outlet centerekbe menni?

Kiegészítőket is veszel a ruhaboltban (ha van)? Cipőket hol vásárolsz?

Minőségre, vagy mennyiségre mész?

Milyen árkategóriákat részesítesz előnyben?


Mindenre kíváncsi vagyok! :)



2012. szept. 7. 22:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszi a sok választ :) Jöhet még, kíváncsi vagyok, hol vásárolnak a legtöbben :)
2012. szept. 8. 09:43
 12/29 anonim ***** válasza:
97%

Diesel és Armani hivatalos Online Shop-járól szoktam rendelni, illetve ezt a két márkát a www.yoox.com-ról.


Szeretem a www.bonprix.hu-t , véleményem szerint sokkal jobb és minőségibb darabok találhatók, mint amik a Zara, C&A, Bershka és hasonló üzletekben vannak.


A [link] és a [link] oldalról is lehet kifogni jó darabokat, bár alap darabok vannak, de kilehet fogni 1-2 jó cuccot. Persze a jókat hamar elkapkodják.

A Playersroom és Office shoes elég jó cipőben.


Alsóneműt és zoknit a Lidlben szoktam, általában a Livergy és Crivit márkanév alatt: nagyon tartós cuccok, nem a legolcsóbbak, mint egy Eurós boltba, de nagyon jól bírják, a legjobb ár-érték arányúak.

2012. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Leginkább plázában szoktam. C&A, egyszer-kétszer New Yorker.

De például a teszkóban is vannak néha jó cuccok.

Cipőket leginkább a Humanicban vásárolok.

Mivel a C&A és a NY nem éppen a legolcsóbb boltok közé tartozik, így általában megvárom, míg akciók vannak.

a nyári ruhákat augusztus végén vettem meg, körülbelül fele annyiért, mint az eredeti ára. Így 10 ezer forintból kitelt egy cicanadrág, pulóver, három póló.

A minőség szerintem a legfontosabb, mivel nem mindegy, hogy egy cipőt éveken keresztül tudok hordani, vagy fél év után tönkremegy.

Voltam a Tally weijl-ben, és szinte sokkot kaptam, minden iszonyatosan drága volt. Aztán augusztus utolsó hetében újra bementem, és minden nyári holmi le volt akciózva.


Fontos a márka, de nem biztos, hogy egy méregdrága póló tovább bírja, mint egy 'teszkós'.

Végül is nekem mindegy, hol vásárolok, ha olyan dolgot látok, ami passzol a stílusomhoz, megveszem.

15/L

2012. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Ruhákat: h&m, c&a, zara, springfield, denim, reserved, pim kie (mondjuk itt nagyon körbe kell nézni), bershka, forever21.

Cipőimet úgy veszem, h hogyha meglátok vmi jót kirakatban, vagy ruhaboltban, megveszem.

A kiegészítőimet Claire's-ből, six-ből, bijou brigitte-ből veszem, vagy nagyobb ruhaboltokból, de rengeteget magamnak csinálok :)

16/l

2012. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt a New Yorker
2012. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Cipőim: Reno, Humanic, Deichman

Ruha:Zara, mango, Sugarbird, TallyWeijl,H-and-M

Bizsu: Bijuo Brigitte, Claire's

2012. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%
Én ruhákat, táskákat turiban veszek, a többi rettenetesen igénytelen, hamar tönkremegy, és fele annyit sem ér, mint amennyiért árulják. Turiban inkább a kilósakat részesítem előnyben, boltilag pedig a Hádát tudom ajánlani, más ilyen nagy márkaturi nincsen. Cipőim Deichmann illetve Converse. Ékszereket nem nagyon veszek, ha igen, akkor a Bijou Brigittében szoktam, bár itt is elvannak szállva az árakkal. Szerintem a kínait és a New Yorkert messziről kerüld el.
2012. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
New yorkerel mi bajod ? Elég jó cuccok vannak ott inkább mint a turi.
2012. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Póló: Takko, internet.

Pulcsi: New Yorker- ből van egy, Peek&Cloppenburgból 2, Springfieldből 2.

Nadrág: H&M, Dockyard

Cipő: Internet, kirakat, márkaboltok.

2012. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Faeper válasza:
30%

Én drága boltokba járok:

ruhákat : Retro , Mayo chix cipőket converse és vinienne...

Az ár : már volt olyan , hogy több mint 1000.000 fizettem a ruhákért de volt olyan , hogy pár tízezert.

2012. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!