Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolod a ruháidat?

Hol vásárolod a ruháidat?

Figyelt kérdés

Hol vásárolsz? Márkaboltokat részesíted előnyben? Vagy jó a sarki turi? Inkább plázákba jársz? Vagy megfelelnek a 'teszkós' ruhák? Szoktál outlet centerekbe menni?

Kiegészítőket is veszel a ruhaboltban (ha van)? Cipőket hol vásárolsz?

Minőségre, vagy mennyiségre mész?

Milyen árkategóriákat részesítesz előnyben?


Mindenre kíváncsi vagyok! :)



2012. szept. 7. 22:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

18-as! A new yorker egy szar, drága és szar a minőség. Tiniknek megfelel, tucat divattermékek vannak ott. Max 1-2 pólóm van/volt onnan, de hamar kinyúltak és elkoptak.

Turiban vettem már vadi új címkés Mustang farmert, mark& spencer pólókat, stella mccartney felsőt, next farmert, adidas pulcsit, vadi új bőrkabátot...stb. Mind 1000 ft alatt volt, kivéve a bőrkabát, az 3500. Bolti áruk hadd ne mondjam mennyi:) Ennyit a turkálókról:D

2012. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
96%

én inkább a minőségre megyek.

stílustól ig függ,nekem a munkahelyemen elegánsan kell öltözködni és nem árt ha látszik a ruhán,hogy drága (ez van sajnos). Oda a Mango-ban vásárolok,vagy a Mexx-ből.

Szabadidőmben imádom a sportos dolgokat a melegítőket ezért oda adidasból vagy nike-ból öltözködöm, de nem a plázás boltból (bár leárazásnál jól ki lehet fogni) hanem pl weboutletekből (eredetit, erre van jól bejáratott webshopom) vagy a decathlonból veszem meg az edzésekhez szükséges ruháimat és futócipőimet.

A farmerket változó, néha mango,néha pull and bear néha levis...az a lényeg,hogy csőszárú legyen.

Van pár cipőm a Tiszából és van pár egyedi tervezésű pulcsi a Lollipop-ból.

Amiket gyűlölök és soha nem mennék még csak az üzle közelébe sem: h&m

new yorker (ez a legdurvább)

c&a

bershka

retro


ezek a minőségükhöz képest pofátlanul drágák, ezer ft-ot nem érnek meg kb.

Cipőket és csizmákat a vagabondból vagy a sholl-ból (ez is webshop). vagy a Tiszából.

Fehérnemű változó, általában initimissimi vagy j press.

Ami új szenvedélyem a turi. Imádok órákig túrni és amikor találok valamit elönt mámor.:)

2012. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
97%
ja és a kiegészítőket nem szeetem. kevesebb több. a karikagyűrűm mindig viselem és mivel az fehér arany ezért a többi ilyen dolgot ahoz igazítom (pl.fülbevaló, karkötő óra) ezüstöt nem hordok inkább tényleg kevesebb de időtálló legyen és értékes. De max két gyűrű és fülbevaló van rajtam mert a nyakamban és a karomon nem bírom elviselni a dolgokat sajnos. Talán még a sálak, ezeket is mango-ból vagy promod-ból szerzem be, se ha látok egy jót pl a six-ben az is jöhet.:)
2012. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
pull and bear és a berskha ugyanaz a cég és kb majdnem ugyanazt árulja ;)
2012. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
nem ugyanazoka árulja. nekem van mindkét cégtől ruhám, nadrág és felső is, de a minőség az ég és föld.
2012. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ruhák: főleg Stradivarius, Bershka és Pull&Bear, három kedvencem :) de van elég sok ruhám H&M-ből, Mayo Chix-ből, New Yorker-ből (bár utóbbi kettőt annyira nem kedvelem). Mango-t imádom, Pimkie-t is kedvelem, de sajnos itt nincs. :(

Néha Zara vagy Orsay, bár annyira nem stílusom.

Bikinit Calzedoniában.

Ékszereket csakis ékszerésznél, nem igazán bírja a bőröm a bizsut...

Cipőt változó, ha sportcipő akkor Nike, Puma, Adidas.

Outlet centerben még csak egyben voltam, Olaszországban, az bejött. :)


16L

2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ja, még (united colors of) Benetton-ban is szoktam vásárolni.

2013. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

C&A , Takko , New Yorker , H&M , Talley Weijl , Springfield , Camaieu , Orsay , Néha Cosmos...


Fontos a minőség, de az ár az ami leginkább befolyásol.

2013. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Invázió, F&F. Mivel a lakóhelyemen nincs H&M és New Yorker, ehhez hasonlók, így nem vásárolok ilyen ruhaüzletekben.:(( Kár.xd Cipő Deichmann.:)

Farmert 2000-4000 Ft-ért veszek, pólót max 3000-ért. Cipőből meg változó, hogy milyen árban veszek.

Minőség vagy mennyiség? Hát, mindkettő fontos azért nekem.:D

2013. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!