Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még mindig 'ciki' a FILA...

Még mindig 'ciki' a FILA táska? miért?

Figyelt kérdés

12.-es lány vagyok. Ilyen FILÁ-ba pakolom a dolgaimat a suliba, mert strapabíró, egy éve nyúzom, és nem látszik rajta, pedig elég sok könyvet és füzetet kell vinnem magammal.

Ciki? Miért?

[link]



2012. szept. 10. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon okosnak hiszed magad, utolsó előtti...

Csakhogy mi amúgy is mindig a Tesco-ban vásárolunk, a táska miatt nem vettünk sem több, sem drágább termékeket, ugyanúgy akciósan és okosan vásároltunk (mindig lista alapján vásárolunk, jól bevált termékeket), majd szép lassan összejöttek a pontok, és akkor igenis MEGÉRTE megvenni.

Ellenben amikor egy szar göncön csak a márkanevet fizeted meg, na, az már átb@szás.

2012. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mi is így vettünk 3 táskát. Két olyan táskát, amit linkeltem, és egy oldaltáskát. Egyik edzőtáskát én használom, másikat anya, mert ő is suliba jár (tanár, de alsósokat tanít).
2012. szept. 12. 20:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van kettő és büszkén cipelem barátnőmmel akivel kiröhögjük egymást,hogy filatáskánk van :D
2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 i hate this world ***** válasza:
Nem ciki! Inkább egy FILA táska, mint egy hamis LV vagy gucci :D
2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem elég ciki, bár 2 éve volt "divat" és eléggé lenézték (én is) és még most is elég sokan lenézik, ha valakin ilyen van én a helyedben tuti nem hordanám, tökre arra az időre emlékeztet, amikor ugye a Tesco-ban lehetett venni... és az jut az embereknek eszébe, hogy biztos még akkor vetted, hiába vetted meg jó áron mostanában, egy jó időre le lett járatva az tuti... Szerintem vegyél valami normális táskát, akár egy nagyobb méretű nőies táskát, sokkal szebben fog állni, mondjuk még csak 12 vagy, nah mind1, de sztem váltsd le!
2013. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már miért váltaná le? Attól hogy akciósan vette ugyanugy egy jo markaju taska! Csak a mai tinédzserek mindent lecikiznek ami nem 100 ezrekbe kerül! A taska jo, praktikus és a kerdezo szereti...nehogy mar szégyenkeznie kelljen hogy valamihez olcsobban hozzajutott...inkabb az a ciki amikor megveszik a hamis LV taskat 30 ezerert es azt hiszik hogy eredeti...
2014. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!