Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek 22 évesen, ha...

Hogyan öltözzek 22 évesen, ha szeretnék erre adni? Honnan, hogyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerintem fontos, hogy az ember a lehetőségei szerint majdnem minden téren megvalósítsa önmagát. Nem számít a ruha, de sokat hozzáad azért a dolgokhoz.


A legtöbb mostani ruhám elhordott és nem is szeretem. Nem tudom mi alapján, hogyan öltözzek fel férfiasan, divatosan, ha már költök erre.


Mit ajánlotok, valami lazább fiatalosabb, színesebb stílus, mint pl a bershka, new-yorker, esetleg a szinte teljesen felnőttes, viszont szerintem lehangolóan snassz h und m vagy c und a?

Vagy esetleg a pull and bear?


Turkáló is jó. Ezt elismerem, de nekem sajnos nincs türelmem onnan válogatni. Inkább a bemegyek és gyorsan elintézem típus vagyok, talán ezért is utálom néha még a magam által választott ruhákat is.


Nemrég vettem 3 pólót a new yorkerben és ebből 1 darab van amit tényleg szeretek hordani.


A nadrágméretemben sem vagyok teljesen biztos...

Egyébként független, laza alkat vagyok, mindenki tisztel, de nem szoktam nagyon benyalni magam a társaságokba, úgy érzem ez magától jön mindig, az emberek felismerik ha valaki laza, jófej, egyenes és magától befogadják, ha a ranglétra aljáról próbál valaki alkalmazkodni az sosem jó, de ebbe ne menjünk bele.


Szóval valami elegáns, férfias vonalat szeretnék felvenni, de nem tudom, hogy pontosan hogy csináljam.


[link]


Ez a szerelés például tetszett, de jobban átgondolva nagyon egyszerű... és ha megvettem volna ezeket a darabokat, már utálnám is :D


[link]


ez a vonal már jobban bejön, de ez a kabát nem tűnik túl funkcionálisnak, inkább ilyen divat darab és az se jó ha csak ilyeneket hord az ember.


[link]


ez is elég egyszerű. erre most fölösleges pénzt kiadnom...


Szóval nem tudom, tényleg gondban vagyok, hogy miket is vásároljak, hordjak.... néha nem tudok választani darabok között, de van hogy valami megtetszik meg is veszem és egy idő után az "egyedisége" miatt annyira elkezd idegesíteni, hogy szabályosan megutálom.


Ez a póló pl tetszik:

[link]


kifejezetten, ezt nagyon szeretném. Egyszerű, de valahol színes és kihívó is.


2012. szept. 18. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ezt adom:

[link]

2012. szept. 18. 21:31
 12/17 A kérdező kommentje:

ez se rossz.

[link]

2012. szept. 18. 21:32
 13/17 A kérdező kommentje:

[link]

ez is teccik

2012. szept. 18. 21:34
 14/17 A kérdező kommentje:

[link]

ezisjó

2012. szept. 18. 21:34
 15/17 A kérdező kommentje:

ez különösen:

[link]

2012. szept. 18. 21:35
 16/17 anonim ***** válasza:
na ugye, jó választások!
2012. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
öltözz elegánsan:) lazán elegánsan:D
2012. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!