Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nem vág be a tanga a...

Nektek nem vág be a tanga a feneketekbe, esetleg anál sex után nem rossz érzés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

A tanga alapba bemegy a popsiba. Ha nagyon szoros, akkor vegyél egy mérettel nagyobbat.

Én semmikép nem ajánlom. Mikor hülye tinilány voltam, mindig tangát hordtam, hát most emiatt szenvedek. Rendszeresen visszatérő aranyerem van, napi szinten kell kenegetnem.

Nem játék, óvatosan kell vele bánni. És lehetőleg ne hordd minden nap.

2012. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Egészségtelen a tanga és szerintem kényelmetlen is.
2012. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Én csak tangát hordok, nem vág be, sosem kellett még igazgatnom, nem érzem kényelmetlenebbnek mint egy francia bugyit. El kell találni a megfelelő méretet, hogy sehol se szorítson, és lehetőleg tiszta pamut legyen (a szexi szatén/csipke bugyikat én csak akkor veszem fel, ha a páromhoz megyek, egy átlagos hétköznapon egyszerű minta nélküli pamut tangákat hordok). Anális szex után sem kellemetlen, nem is szabad, hogy az legyen. Ha bármi kellemetlen anál után, akkor az azért van, mert durván csináltátok, vagy nem volt elég előkészület/síkosítás.
2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Manapság már mindenkinek alap a seggbekuki??
2012. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nálam nem alap. De az a majom hülyüljön meg, aki lepontozott!
2012. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
fiu vok
2012. jan. 19. 01:03
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Bevág mindenkinek.
2012. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindig a popsimban van a tanga így megszoktam.Anál szex után kicsit kellemetlen főleg ha folyik is ki sperma,de ki lehet bírni.
2012. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

a kis búza....

Nekem nem vág be, pedig azt hordok. Anál meg felejtős.

N

2012. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Arról meg nem tudok hogy aranyeret okozna. (Örökletes hajlam, ülőmunka, emésztési zavarok miattt valószínűbb)


Normális esetben a tangát nem lehet érezni. ha túl szoros vagy rossz minőségű anyagból van, akkor vegyél másmilyet.

Nekem a telifenekes bugyi kényelmetlenebb, mert viszket tőle a hátsóm...

2012. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!