Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek mennyire...

Lányok szerintetek mennyire gáz ha pasi vagyok, de nőnek érzem magam? Állandóan női ruhákat keresek a neten, a férfi cuccokat már meg sem nézem.

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen normális. Minden férfi titokban női ruhákat akar hordani. Szóval nyugodtan viseld a női ruhákat munkahelyeden, vagy iskolában, közösségben.
2012. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Nagyon gáz. Az ilyeneket nem pasinak, hanem b*zinak hívják általában.
2012. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a női hormonok vannak többségben nálad vagy hasonló az eseted Szecsődi Karcsiéhoz.
2012. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez a szecsődi karcsi nem normális
2012. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés akkor csak annyit tudok mondani, hogy valószínűleg nem tehetsz róla, tehát nem a te hibád! Ne érezd cikinek, csak mert nem az átlag kategóriában vagy. A természet kevert valamit össze, tehát szerintem egy orvossal, pszichológussal kéne beszélned. Vagy a családoddal. sokat tudnának segíteni! :)
2012. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok! :)))

Na, azért nem ilyen kis topokat szoktam nézni magamnak, de pl van olyan farmerem, amit nőiként vettem és nagyon szeretem, nagyon kényelmes.

A női ruhák általában sokkal szebbek és kényelmesebbek is szerintem.

De ezért nem tartom magam búzának. A nők tetszenek, rájuk izgulok fel, fiúra még véletlenül sem gondoltam soha úgy.

2012. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt sem szeretem, hogy férfi ruhákból nincs igazán választék. Ha bemegyünk egy üzletbe, ahol férfi és női ruhákat is árulnak, a férfiruhákat elintézik két polccal, a fennmaradó helyen ami az üzlet 95%-a csak női cuccokat árulnak.
2012. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz! Lehet, hogy meleg vagy. Erről nem tehetsz. Végeztess el egy hormonvizsgálatot! Bennem lány létemre több férfi hormon van, mint a határérték.:( Lehet, hogy benned meg fiú létedre több női hormon van, mint amennyi kéne.
2012. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furcsa, lehet már picit gázos is, de nem elítélendő. Ilyen vagy, én ettől még barátkoznék veled. :) Mindenkinek vannak furcsaságai szerintem, kinek kisebb, kinek nagyobb.
2013. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!