Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 26 éves pasi vagyok, és...

26 éves pasi vagyok, és gyakran hordok férfi tangát. Srácok, köztetek van olyan, aki szintén hord ilyet? Csajok, nektek bejön, ha egy pasi tangát hord?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 17:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

hát nekem pl nem jön be

(L/19)

2008. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem jön be nekem se. Sőt én undorítónak is tartom.Bocs

(lány, 18)

2008. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

Nekem se jön be:S

szerintem gusztustalan már bocsi

2008. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is fura
2008. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

nem mondom, h. nem jön be, mert még nem láttam élőben... de elgondolkoznék, h. tuti hetero-e az illető...

(neharagudj ezért, ez csak az én véleményem)

(egy lány)

2008. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%
Már volt ilyen kérdés és akkor is minden nő lehurrogta. Én is hordtam egy időben és érdekes módon azok a nők akikkel akkoriban együtt voltam (22-től 45-ig) izgatónak találták. Lehet én vagyok szerencsésebb viszont az is megeshet, hogy valamiféle nő-sovinizmusról van szó. :) Lehet lepontozni :P
2008. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%

Jobb ha tőlem tudjátok, hogy kevesebb meleg pasi vesz fel tangát, mint hetero. Elég sok hetero pasi hord már tangát.


Nekem sem jön be, bár szerintem a tanga nőkön is undorító.


Lány/19.

2008. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

a 18:08-as vagyok

ne haragudj, félreértettetek..

szóval, lehet, h. izgató, én úgy értettem, h. nem találkoztam még ilyennel, tényleg nem tudom milyen, csak tuti átfutna ez a heteró-s dolog az agyamon... lehet, hogy rá is kérdeznék...

Csupán szokatlan.. de nem zárkózom el tőle..

remélem így már érthetőbb :)

2008. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

szia,

nekem van egy fiúmunkatársam aki mindig tangát hord. először mikor mondta, azt hittem viccel, de nem :-))))

egyébként teljesen hetero a srác, sportol, jó testű, trendi, nincs vele semmi gond, nem gondolnám hogy langyos hajlama lenne. azt mondja, neki az kényelmes. mellesleg tapadnak rá a nők. de én inkább a sportboxerre szavazok.

2008. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
18:08-as újra... nem kell leharapni a fejem... válaszokat vártál nem? én csak elmondtam a véleményem.. és aki olyan nagypapi gatyóban jár az legyen igényesebb --->és nekem sem ez jön be elhiheted...
2008. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!