Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény? Kényelmes?

Vélemény? Kényelmes?

Figyelt kérdés
Őt szeretném megvenni : [link] Ám mivel rendelős eléggé bizonytalan vagyok. Abban szeretném azoknak a véleményét, tanácsát kérni AKIKNEK van hasonló cipőjük, vagy próbáltak már ilyesmit. Mennyire alkalmas őszre,gyengébb télre? Milyen benne menni?
2012. szept. 26. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ó. Te. Jó. Ég.
2012. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire ez a nagy meglepődés kedves értelmetlen hozzászólás gazdája? :)
2012. szept. 26. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezzel már ölni lehetne..
2012. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
fújj..:D ebbe nekimész valakinek feljelent testi sértésért..
2012. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ugyanez a fazon, csak fekete és nem szegecses. Az enyém kényelmes és könnyű benne menni, de ez sajnos nem jelent semmit, mert minden egyes cipőnek más és más a talpkialakítása, stb. Én olyan átlagos őszi időre ajánlanám már csak, tavaly novemberben már melegebb csizmát hordtam ennél.
2012. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szeretnék:D

Csizmában van hasonló, egész kényelmes, lehet benne járni normálisan.

Próbáltam is már pont olyat, mint amit linkeltél, csak feketében. Lehetett benne menni, szerintem az ilyen cipők sokkal kényelmesebbek, mint egy tűsarkú.

2012. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

SZámomra szinte az összes telitalpú cipő kényelmes, tehát ez is. November tájékán meg fogsz benne fagyni.

Esőben be fog ázni

Amúgy nem tetszik

2012. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hú nagyon jó. nekem is van ilyesmim, imádom. sokkal jobb mint a sima magassarkú :D linkelnél kérlek hogy honnan nézted? :D
2012. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz. De hétköznapra túl sok.
2012. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez oltári ronda, ebben kimész körberöhög mindenki.

Az ilyenek télre nem alkalmasak, a talpa túl sima, és nem bélelt, hideg. Menni van aki tud benne, van aki görnyed és dülöngél... ebből látok többet.

2012. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!