Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény? Kényelmes?

Vélemény? Kényelmes?

Figyelt kérdés
Őt szeretném megvenni : [link] Ám mivel rendelős eléggé bizonytalan vagyok. Abban szeretném azoknak a véleményét, tanácsát kérni AKIKNEK van hasonló cipőjük, vagy próbáltak már ilyesmit. Mennyire alkalmas őszre,gyengébb télre? Milyen benne menni?
2012. szept. 26. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
csúnya
2012. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Először is! Gratulálni szeretnék azoknak a drága hozzászólóknak akik megértették a kérdést, és normális, a kérdésemre helyes választ adtak. Köszönöm szépen Nekik! Szivecske.

Másodszor pedig, azoknak kérdést nem megértő, hát hogy is mondjam szépen, butuskább hozzászólóknak pedig akik írtak, egyesével válaszolnék.

# 3/11 tegnap 19:09 : Szövegértés 1-es! Nem hiszem, hogy egy ilyen gyönyörű cipőt bárki is ölésre használna! 

# 4/11 tegnap 19:24 Fúj! Valószínű a cipő is ezt mondaná rád  Hmm.. Nem szándékozom nekimenni senkinek, max. ha kritizálni kezdenék a cipőmet ;) Ja, és természetesen a szövegértésed neked is egyes.

# 10/11 tegnap 23:46 Neked már a kettest eléri a szövegértésed, mert legalább volt normálisabb része is a mondatodnak. Viszont szerintem baromi szép cipő, és nem is az érdekelt, hogy ki mit gondol róla, hanem hogy mennyire lehet menni benne (AKIK PRÓBÁLTÁK, VAN HASONLÓJUK) És szerintem nagyon sok ember jönne oda hozzám utcán, suliban stb. , hogy mennyire jó a cipőm hol vettem stb. senki nem röhögne körbe. De ha valaki ilyen primitív lenne, azon én kacagnék jót, első körben.

# 11/11 ma 12:38 Szerintem a te válaszod már említésre sem méltó. :D

Na ennyi is lenne.

A többieknek tényleg köszi. És # 8/11 tegnap 21:15 ment üziben a link ;) 

2012. szept. 27. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!