Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt húzzak ősszel...

Milyen cipőt húzzak ősszel ami csinos, kényelmes, és nem is fázik benne a lábam?

Figyelt kérdés
Idáig balerinacipőket és csinos szandálokat hordtam, de ebben az esős, hidegebb időben nem tudom, milyen kényelmes, mégis nőies lábbelit hordhatnék. Nincs még itt ugyebár a csizma szezonja sem. Régebben ebben az átmeneti időben sportcipőt húztam, de szeretnék valami nőiesebb lábbelit találni. Tippek? Linkeknek is örülnék :))
2012. szept. 14. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A normál női cipőt (lakkcipő) tudom ajánlani, kicsit magasított sarokkal, és persze kissé zártabb változatban.

Ez így csinos, hiszen nem teljesen lapos a sarka, de a lábadnak is kényelmes lesz, és mivel zártabb, hidegebb napokon sem fogsz benne felfázni.

21/f

2012. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mmano88 ***** válasza:

Ezekhez mit szólsz?

[link]

[link]

[link]

[link]


De amúgy attól függ milyen a stílusod, magas vagy lapos talpút szeretnél e..

2012. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor a fűzős magassarkú cipőket szoktuk hordani. amit az előző linkelt, azok jók :)
2012. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!