Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivan itt mindenki után...

Mivan itt mindenki után adidas felsőket dobálnak? Mostanában vettem észre

Figyelt kérdés
Lehet csak az én "kis városkámban" de esküszöm minden 2. emberen mindegy hogy 5 ÉVES vagy 50 férfi vagy nő adidas firebird(asszem) felsőbe feszít. Az egy tök jó felső volt megjegyzem kb -20 ezer forint- nehogymár ilyen tömegcikk legyen belőle ráadásul minden második "cogán" aki ilyet hord. Én kb 3 éve vettem még annó néha még ma is felveszem de már nem nagyon mert idegesít ,hogy másoknak is ilyen van. Azelőtt szinte senkin nem láttam ráadásul nekem tök jól állt és nem 2x akkorát vettem (undorító színekbe) mint kellene és igazából akármihez szinte fel lehetett venni. Nemár hogy ez legyen az új fila táska

2012. okt. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó fazonja van, megértem a kelendőségét, de ez csak a Te "kis városkádban" divat, nálunk ilyet egyet sem látni.
2012. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor jó :,D már kezdtem megijedni. akkor csak az én kis városomban nem veszem fel :D
2012. okt. 2. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden ruhából több milliót csinálnak!
2012. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!