Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy banki alkalmazott turkálób...

Egy banki alkalmazott turkálóból öltözik - szerintetek ez nem ciki? A nővéremről van szó.

Figyelt kérdés
Szerinte ez renden van, szerintem viszont nem igazán. Ügyféltérben dolgozik.
2012. okt. 5. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Én fel nem vennék soha turkálós ruhát, főleg ha ilyen munkakörben dolgozom. Max a Háda, ami szóba jöhet, de ott is az újak közül válogatok.
2012. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Az én környezetemben sokan,(orvosok, ügyvédek, tanárok is) turiból öltöznek. Szerintem nem ciki.
2012. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Legyen már annyira qrva mindegy, hogy ki honnan öltözködik. Ha nem szakadt akkor aztán olyan holt mindegy.
2012. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha a ruhák minösége megfelelö, akkor mindegy, hogy honnan vette az illetö.
2012. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Turiban vettem pár éve egy felsőt, aprópénzért, a cimke is rajta volt. Azóta hortam, mostam, vasaltam számtalaszor, és még mindig szinte olyan, mint az új. Clockhouse-os. Vannak nagyon jó dolgok a turiban, pl bőrkabátot nem vennék újat, nem telik rá, de turiban egész jó árban lehet kapni. Ja, és ruhásbutikban dolgozom, szép cuccaink vannak, onnan is egy halom ruhám van.
2012. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
A bank ügyfeleinek kisebb gondjuk is nagyobb annál, mintsem az alkalmazott ruházatát nézegessék. Egyébként sincs ráírva, hogy turkálóból származik.
2012. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem ócska szakadt ruhákban jár, szóval teljesen mindegy hol veszi a ruháit.
2012. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha szubjektív véleményről szól a kérdés, miért ér kevesebbet annak a válasza, aki nem járna turkálóba? És miért 100%, aki jár? Valaki magyarázza már el:)
2012. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,de függ attól is,hogy milyen ruháról van szó.
2012. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen mindegy. Én direkt nem vásárolok drága és márkás ruhákat, mert pénzkidobásnak tartom. Kinek a pap, kinek a paplan... Ha ráérek, olykor rámjön a túrkálhatnék is, igazi kincsekre bukkanni, persze van olyan is, amit már a kutyámnak se adnék oda, de én állítom, hogy meg nem mondanád első ránézésre mely ruhadarabjaim jöttek a turiból és ez itt a lényeg! :) Szerintem nem ciki, ha igényes, jó állapotú darabokat túr!
2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!