Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba el lehet még menni...

Buliba el lehet még menni miniszoknyában és magassarkúban (harisnyával persze), vagy már hideg van hozzá? 22/L

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
elég ribis, és szerintem hideg van, de te tudod, ahogy érzed. a harisnyától is függ. mennyire vastag?
2012. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
csak vékony harisnyám van, de gondolkoztam csizma és miniszoknyán is, de nekem meg az tűnik túl kihívónak :S
2012. okt. 20. 00:40
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Mitől lenne ribis, komolyan nem értem..?


Vastagabb harisnyával simán fel lehet venni. Én télen is hordok rövid szoknyát, dupla harisnyával, meg veszek a szoknya alá derékmelegítőt.

2012. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Semmi ribis nincs ezen.

Nem tudom, én elég fázós vagyok, szóval én már csak vastag pamut harisnyával veszek fel miniszoknyát... de aki nem fázós ennyire az még nejlonharisnyával is felveheti...

2012. okt. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Pub ***** válasza:
mert bp en aki így megy bulizni arról azt hiszik h pasizni akar.
2012. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
És ezt hol tartják így? A falutokban?
2012. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Ja és attól, ha valaki uram bocsá' pasizni akar miért lesz ribi?
2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)! Most már tényleg nagyon hideg lett, úgyhogy veszek majd vmi vastagabb harisnyát, vagy leggingsben fogok menni bulizni.
2012. okt. 31. 18:36
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Én simán láttam még múlt hétvégén is buliból hazafelé tartó csajokat az utcán miniszoknyában, átlátszó vékony kis harisnyában és tűsarkúban. Pedig akkor már egy kézen bőven meg lehetett számolni a fokokat napközben is. Dideregtek is eléggé, és láthatóan siettek nagyon. Már amennyire tűsarkúban lehet persze, az eléggé visszafogta őket. :D
2012. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Fas.szopó kur.vák vtak,azok a minusz 20-ban is úgy öltöznek,ha befagy a pi.nájuk akkor is.Kérdező ez nagyon ribis,csizmával is cipővel is,aki buliba megy pasizni az 98%-ban ribanc,főleg ha ilyen ruhában teszi.
2012. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!