Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba el lehet még menni...

Buliba el lehet még menni miniszoknyában és magassarkúban (harisnyával persze), vagy már hideg van hozzá? 22/L

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem csak pesten öltöznek így a pasizós kur.vák :(
2012. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Jézusom, utolsó kettő, ha nektek az irigység fájna, ordítanátok. Már hogy lenne attól valaki ribis, hogy felvesz egy miniszoknyát harisnyával? Nekem a ribancság ott kezdődik, ha valaki egy szál tangában kiáll a főút szélére, átlátszó Babydollban. Szerintem vegyetek fel ti is inkább egy jó kis farmerszoknyát jópofa harisnyával, aztán majd ha kapjátok a bókokat, helyre jön a lelkivilágotok. ha meg nincs hozzá alakotok és azért szarrágóskodtok, akkor tegyetek érte...
2012. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az utolsó kettő csaj volt-e egyáltalán, de ha tényleg lány létükre képesek voltak ilyen rosszindulatúan válaszolni, akkor megérdemelnék, hogy kiállítsák őket egy szál miniszoknyában és tűsarkúban egy hideg éjszakára...
2012. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Miért lennénk irigyek?Ha csajok vagyunk,ha pasik?Normális nő nem irigyel olyan kur.vákat mint amilyenek ti vagytok.

Eléggé kur.vás,ezt már csak hajszál válassza el a tangás példától.

Csinos nőnek nem kell így felöltöznie,hogy bókokat kapjon,elég gáz,hogy Te csak így tudsz,amúgy a ,,hú de megbas.ználak" nem tudom mióta bók,ha meg szépeket mondanak,akkor az előbbit gondolják!

2012. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Te drága, egyem azt az egyszerű szívedet: ha állításod szerint nem vagy irigy, akkor mit vergődsz azon, hogy valaki szívesen hord minit? És miért tombolsz a rosszindulattól? Valami csak nincsen veled rendben, ha ezen ennyire kiakadsz.
2012. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Aki ilyen hidegben éjszaka vékony harisnyában meg miniszoknyában mászkál, az igenis r*banc! Aki képes kockára tenni az egészségét (és esetleg a születendő gyermekéét is), azért hogy jól megnézzék, arra én se tudok mit mondani! Ha esetleg kihűti magát, és kap egy olyan petefészek-gyulladást, hogy lehet soha nem lehet gyereke, majd nézhet magán körül! De semmi baj, a lényeg, hogy mindenki megbámul meg megd*gna...

sose értettem, mi jó van abban a nőtársaimnak, hogy azt gondolják róluk, hogy milyen jó lenne megd*gni.

Manapság már az anyai ösztön is kihalóban van, csak a szaporodási hajlam maradt meg...

2012. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg aki leribancoz valakit, csak mert miniszoknyában van, az irigy mint a pusztulatos dög:D Foglalkozz a saját dolgoddal. Mellesleg én vastag harisnyával hordom a minit, télen általában duplán. Amúgy még sajnállak is, ha neked annyi volt életed legszebb bókja, hogy de megdugnának. Engem már feleségül is akartak kérni, meg mondták, hogy veszélyesen gyönyörű vagyok.:) Elárulom még azt is, hogy sokkal melegebb a dupla vastag harisnya mint egy sima farmer, de ne zavarjon:P Rosszindulatú, irigy kis dögök vagytok:P Van egy mondás, miszerint megtisztel az irigységetek, de nem tudom viszonozni. Hát ennyi;) Na puszi:)
2012. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki szid valakit akkor az irigy?Ezt az ilyen kis lúzerek szokták írni,akiknek fáj az igazság.

Írok egy durva példát,ha egy köcsög sorozatgyilkos lemészárolna a családodat,és Te szidnád ezerrel,mi meg odaböknénk,hogy: ,,na mi van,irigykedsz" az neked hogy esne?Nem szívesen írok ilyet,meg ne is történjem meg ilyen,csak kur.vára elegem van már,hogy ha valaki leírja valamiről a negatív véleményét,vagy a igazságot az már irigy,valószínű.

Ha azt nem mondták hogy megdugnának,az nem jelenti azt hogy tudat alatt nem arra gondoltak :D

Miniszoknya vastagabb harisnyával,és valami normális csizmával tényleg nem kur.vás.


Utolsó előtti!Végre egy nő aki normálisan gondolkodik :D Azt hittem először pasi vagy.Már tényle nincs anyai ösztön,csak a kú.rás számít nekik.

Aki kirakja mindenét,hogy megbámulják és megdugják az ribanc,főleg ha éjszaka,és főleg hidegben teszi.Nem szégyelli az ilyen nő magát ?

2012. nov. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17. nem állok le veled vitatkozni, mert látom, nem érdemes, te csak fújod a magadét, hogy mindenki irigy, aki nem egy véleményen van veled, és nem rohangál hidegben miniszoknyában vékony harisnyával, de egy dolgot azért megjegyeznék. Valamit nagyon félreértettél. "sose értettem, mi jó van abban a nőtársaimnak, hogy azt gondolják róluk, hogy milyen jó lenne megd*gni." azt hittem, egyértelmű, hogy nem rólam van szó! Képzeld, nekem is szoktak bókolni, és nem azért, mert kiteszem mindenem (mert nem öltözködök így, főleg nem hidegben). Aki szép, az normális ruhában is szép, amiből nincs kint mindene. Meg attól, hogy nem minden férfi mondja, még bizony arra gondolnak!


Attól, hogy valamit egyre többen csinálnak (pl. hidegben miniruhákban mászkálni), még nem biztos, hogy az a jó!

Amúgy meg kb. októbertől farmert is vastag harisnyával veszek fel, nem magában!


18. örülök, hogy egyetértünk! :)

16 (és első) voltam. 18/L

2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szívesen! :) Ő is tudja hogy igazunk van,mert nagyon kussba maradt,meg kapott pár 0%-ot :D

Ez a legszánalmasabb,egy szar-elítélendő stílust képvisel,és megmagyarázza,hogy irigyek vagyunk,meg mindenki irigy aki csúnyán mer rá nézni.Látszik ilyenkor kifogy az észérvekből.Ő lehetne irigy rád,hogy Te normális ruhákban is csinos vagy,és úgy is bókolnak neked :D

Ennek a csajnak rengeteg komplexusa lehet,meg az összes ilyennek :( :(

2012. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!