Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 27 éves pasi vagyok. Kedvenc...

27 éves pasi vagyok. Kedvenc szinem a durva rozsaszin. Egyszerűen imádom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 10:07
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
66%
weeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2009. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
21%
Szerintem is seggturkász vagy. Öld meg magad!
2009. aug. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%
tényleg nagyon népszerű mostanában a rózsaszín a fiúk körében, főleg a világos...de nekem is bejön!!:))
2009. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
69%
szerintem ne aggodj ezen,ez csak ilyen begyoposodott orszagban problema mint magyarorszag,ha sarga inged van azert tartanak melegnek ha piros alsod van azert,szoval erted,szoval nem kell rozsaszin ing ahhoz hogy meleg legyel,aki normal oltozetben van az is ugyanugy lehet meleg,ha tetszik viseld,mindenki magaval foglalkozzon.angliai magyar allampolgar vagyok.ui:lehet meg en is probalok egyet
2009. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
59%
senkinek semmi koze hozza,ha meleg vagy ha nem,magyarorszagon az a lenyeg hogy gyuloljenek valakit,mindegy az ha meleg vagy cigany vagy zsido vagy jobb oldali vagy balodali vagy neger vagy....
2009. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
51%
Tudja valaki, miért jött divatba buz1nak lenni?
2009. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
szerintem homár vagy...Amúgy meg miért kéne szeretnünk Őket?Ők terjesztik az AIDS-et.Hurrá...Örülök hogy vagytok
2009. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%

Akkora hülye primitív állatok vagytok, hogy az hihetetlen!!!!!!!!!!

Én is k.rvára örülök, hogy vagytok elhúzhatnátok már ti is az anyátokba, de úgy igazán!


Nem tudom mit pattogtok, ettől nem lesztek jobbak ugyanúgy senkik vagytok és azok is maradtok szóval lehet kussolni!


A rózsaszín nem egyenlő a meleggel! Mindenre ráhúzzátok már a b.zi-témát?! Ez is a ti szegénységi bizonyítványotokat mutatja...


És nem a srác nevetséges aki szereti a rózsaszínt hanem ti a megnyilvánulásaitokkal!!!!


Kérdező: sz.rd le, azt vedd fel ami neked tetszik. Nem lehet mindenkinek megfleelni, bármit veszel fel lesz olyan akinek nem tetszik. Csak magadnak akarj megfelelni más ne érdekeljen soha.

Én nő vagyok de életben nem vennék fel rózsaszínt :)) Másokon viszont tetszik, nincs azzal gond.

Nem értem egyes alacsony IQjú élőlényeket ez miért zavar. Biztos nincs elég problémájuk és sok a szabadidejük, hogy ráérnek már ebbe is belekötni.


Köszönöm a lepontozást, akkor is szánalmas amit egyesek művelnek, kitartok a véleményem mellett.

Fogadok az a legnagyobb látens homoszexuális, aki a legjobban nyivákol...

:D

2009. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

nekem pl.semmi bajom a melegekkel,baráti körömben is van.


de a rózsaszín nem !!férfias szín.ha meleg az illető ha nem.nem feltétlen gondolnám azt h.meleg,de akkor se tetszik.bocsi..

2009. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

Csak hozzátenném, hogy ha használnátok az agyatokat nem írnátok hülyeséget... NEM A MELEGEK TERJESZTIK AZ AIDS-ET!

Szerintetek a diszkos kiscsajok nem lehetnek AIDS-esek?! Akik részegen gumi nélkül lefekszenek egy éjszaka alatt 5-6 emberrel is. ?!


A melegek jobban odafigyelnek az AIDSre, és ők ismerik az óvszert is!!!! Szerintem egy csélcsap pasitól, aki casanovának képzeli magát vagy egy könnyűvérű csajtól előbb kap valaki AIDS-et, mint egy meleg pasitól.


De le is zárom, mert ez nem a kérdéshez tartozik.


on: Kérdező, szerintem egy rózsaszín ing nagyon jól tud mutatni, kombinálhatod is a színeket. Szerintem teljesen rózsaszínbe ne legyél, válassz hozzá feketét, fehéret vagy valami más színt is.

Rózsaszín ing, póló, nyakkendő, öv ma már nem újdonság.

Nadrágot talán kicsit neccesebb felvenni, de ha felülre valaki erőteljesebb (pl. fekete) vagy ilyesmi színt veszel akkor nem lesz annyira ... milyen szót is írjak ide :) szóval másabb lesz az összhatás, nem ad okot annyi beszólásra.


EGyébként igaz, ebben az országban mindegy mi van, csak lehessen kötözködni. Aki bunkó meg hülye az beleköt bárkibe.


Na, tiszteletem...

2009. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!