Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemkell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemkell, miért nem lehet egyszerüen elhajtani?

Figyelt kérdés

Közvetlenül velemis, de a környezetemben szinte mindenkivel úgy van, hogy ha a fiú többet akar a lánytól, és az nem, akkor nem tudtok annyit se mondani hogy "bocs de nem"? Hiába közelebbi ismerettség, barátság, nektek ennyit sem számit. Miért kell bizonytalan ideig bizonytalanságban tartani a másikat?

De akár egy társkeresőn is. Valaki csak nektek ir több ezer név közül, és nem reagáltok semmit. Ezekután hogy néztek tükörbe, lelkiismeret nincs?

És akkor ezekután ti vágytok 25 éves családcentrikus férjekre?


2011. jún. 28. 23:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem kapsz választ, nem egyértelmű, hogy nem kellessz? Milyen bizonytalanságról beszélsz?
2011. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam mondani őszintén, ha nem tetszik az illető. Remélem elhiszed.
2011. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Velem is állandóan ezt szokták játszani egyik pillanatba

még kellek másikba már nem.

Szerintem ez azért van mert még ők maguk se tudják hogy mit

akarnak.

2011. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki találja meg az arany középutat sértés és hitegetés között. Egy "bocs, de nem" után néhányotok hajlamos kitalálni, hogy hitegették.
2011. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam. De egyébként tényleg nagy dilemma, mert nem akarunk megbántani senkit, főleg ha komolyan kedvel minket az illető. Ez ilyen női határozatlanság.
2011. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
93%

Bocs de néha nem értelek titeket fiúk.

Ha lekoptatnak titeket, akkor azért nyávogtok, hogy hogy lehet "milyen gonosz a csaj"...meg, hogy "titeket mindig lekoptatnak és már nincs önbizalmatok"

De ha egy lány jelzéseket próbál adni hogy nem, akkor meg az a baj, hogy "miért nem mondja meg nyíltan".


Most akkor mi legyen?


Szerintem nektek csak az felelne meg, ha igent mondanának...:S Le lehet szavazni, de én ezt vettem le ezekből a kérdésekből amit néha itt olvasok.

2011. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
én csak azt nem szoktam szeretni, hogyha megbeszéljük hogy majd találkozunk, majd ir, majd 2 hónap után ráirok hogy mivan, még ő csesz le, mert dolgozik meg elfoglalt
2011. jún. 28. 23:28
 8/52 napietus ***** válasza:
én ezt mondtam mindig, utána meg ment a sértődés, vagy a faggatózás "de miért nem?" mondtam, nem hitte el, mondtam újra , hát egy idő után megunja az ember lánya...
2011. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Ha belerohadtok sem az össze lány ilyen. Társkeresőn meg sok jóra ne számítsatok.
2011. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom szerintem az érdektelenségből le lehet venni, hogy nem érdekled őt. Az a baj, hogy ilyenkor ha még nyomultok, az ember tényleg keményebben szól oda, és akkor ő is bánja...
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!