Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a sapkákról?

Figyelt kérdés

Divatosak még? Milyen fejformához illik? Kinek áll jól, ki hordhatja?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs előírva, hogy az ember mindig a divatot kövesse.

Egyébként igen, jönnek vissza!

Szerintem jók, és nyugodtan viseld, ha neked ez tetszik.

Sokkal fontosabb, hogy legyen egyéniséged és ha ez a sapka beletartozik, viseld csak kételkedés nélkül!!

2012. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem ezeket, nekem is ilyen van. :)

Ne a divattal foglalkozz, hanem azzal, hogy mit szeretsz, és mi áll jól neked!

2012. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttam pár helyen ilyeneket, nekem a siltje miatt nem tetszik. De nekem nem is áll jól meg jól hordva sem láttam még. Ami éppen trend, az nem feltétlenül előnyös mindenkinek. Bár azt nem mondanám, hogy ez épp trendben van, de ettől függetlenül azt viselje mindenki, ami neki jól áll. Hiába divat, ha csúnya/rosszul áll/előnytelenül hangsúlyoz.
2012. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3. nagyon csini. Szerintem meg pont jó, hogy van sildje, kevésbé éri a hó, eső az arcot. Én hordanám. Nem veszek évente másik sapkát, hordom, ami van, főleg, hogy kb. évente 2* ha felveszem, amikor -10 fok van.
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, a 2. nagyon jól néz ki, azzal a sállal igazi késő őszi színei vannak, imádnivaló*.*

Most épp nem divatosak annyira, pár éve nagyon az volt, de előbb-utóbb úgyis visszajön. Szerintem nem annyira függ arcformától, talán kerekebb archoz nem annyira passzol, de egy hosszúkás arcformához nagyon előnyös.

2012. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én imádom, nekem is van egy ilyen*-* amúgy meg bárki hordhatja:)
2012. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én nem szoktam sapkát hordani, de most igazán megtetszettek ezek, és gondolkodom rajta, hogy veszek egyet.

Igazából nem is baj, hogy nem divat most, nem szoktam kimondottan követni. :)

Akkor már csak egy szép darabot kell találnom.

2012. nov. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!